Могильов: злиденна міліція небезпечна для суспільства

Міністр пояснив, що його намір на третину скоротити особовий склад працівників міліції має на меті підняти добробут правоохоронців.

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов обіцяє скорочувати тільки управлінський апарат МВС, щоб підняти зарплати рядовим правоохоронцям. Про це він заявив 5 жовтня, виступаючи в парламенті.

"142 тисячі - це саме ті особи, які займаються боротьбою зі злочинністю й охороною правопорядку. 35 тисяч - це служба держохорони, і 118 тисяч - це підрозділи, що забезпечують роботу міліції. З мого погляду, ця цифра дуже завищена. І бюджет і країна їх не витягнуть", - заявив міністр.

Могильов підкреслив, що інспектори, старші інспектори і сержанти скорочуватися не будуть.

"Мова йде про скорочення управлінського апарату. Мета одна - підняти добробут працівників міліції. Дуже правильно сказав депутат Бевз, що злиденна міліція небезпечна для суспільства. От вона злиденною бути не повинна", - підкреслив Могильов.

Як відомо, Анатолій Могильов виступає за скорочення особового складу працівників міліції на третину (100 тисяч) - до 200 тисяч осіб. Таке скорочення викликане постійним недофінансуванням міністерства, яке вже багато років забезпечено коштами лише на 40% від потреби, пояснив він.

Процес скорочення тривалий і займе від 3 до 5 років, наголосив міністр.

Читайте також:

100 тисяч українських міліціонерів залишаться без роботи

Могильова у Франкфурті водили під конвоєм через "п'яний дебош" Луценка

Могильов подарував Януковичу позолочений пістолет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: