Могильов звільнив даїшника, який обіцяв "набити є…ло" водію

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов звільнив співробітника Джанкойського ДАІ Федора Шкаберіна за нецензурні вирази.

Співробітник Джанкойського ДАІ Федір Шкаберін звільнений з роботи за нецензурні висловлювання і погрози на адресу водія.

Про звільнення заявив міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов. За його словами, звільнення відбулося після проведеного внутрішнього розслідування за фактом правопорушення і встановлення автентичності відеозапису, викладеного в Інтернеті.

Як відомо, в Інтернеті з'явився ролик з нецензурними висловами і погрозами на адресу водія з боку співробітника Джанкойського ДАІ. Під час розмови з водієм він двічі сказав йому: "Я б тобі набив є...ло".

За повідомленням самого автора ролика, йому довелося припинити запис у зв'язку з тим, що представник міліції став смикати за ручки дверей і кнопку багажника, намагаючись витягнути автомобіліста. Потім спробував зірвати задній номер.

Після дзвінків до республіканського департаменту на місце події прибув невідомий лейтенант, який і відпустив автомобіліста.

20 серпня автомобіліст написав заяву до прокуратури на порушення кримінальної справи за фактом перевищення посадових повноважень.

 

Читайте також:

Джанкойський даїшник погрожував водію "набити є...ло" (відео)

ДАІ звільнила інспектора, дулю якого побачила вся Україна

Даїшник замість посвідчення показав водію дулю (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: