Могильова у Франкфурті водили під конвоєм через "п'яний дебош" Луценка

Глава МВС Анатолій Могильов зізнався, що в аеропорту Франкфурта його від літака до літака супроводжували троє поліцейських.

Юрій Луценко
Bild
Німці досі пам'ятають інцидент з Юрієм Луценком
Міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова в аеропорту Франкфурта-на-Майні супроводжували троє поліцейських.

"Я в цьому році літав на асамблею Інтерполу, на нараду робочу в Інтерполі, і летів через Франкфурт. Мене від одного літака до іншого супроводжували троє поліцейських у формі і сказали, що ще п'ять без форми", - розповів сам Могильов з парламентської трибуни.

"Я сказав: а в чому проблема? Ну взагалі-то думали, щоб ви здали мобільний телефон. Мобільний телефон мені, слава Богу, залишили. Тому до міністра внутрішніх справ України у Франкфурті тепер особливе ставлення", - зазначив він.

Як відомо, у травні 2009 року в аеропорту Франкфурта-на-Майні стався інцидент за участю екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

За даними німецьких ЗМІ, Луценка із сином затримали у стані сильного алкогольного сп'яніння після сварки з поліцейськими. Нібито тодішній український міністр використовував образливі і расистські вислови на кшталт "нацистські свині".

Сам Луценко тоді заявляв, що затримання було безпідставним, вони були тверезими. Водночас він зізнався, що не стримався у відповідь на репліку німецької сторони, що він "не має тут (в аеропорту) прав".

"Я сказав, що мої права почалися тут після 1945 року, а Гітлер-югенд давно закритий. Це - правда", - сказав Луценко.

Читайте також:

Могильов назвав розмови про свою відставку білою гарячкою

Могильов за тиждень накупив комп'ютерів та одягу на 104 мільйони

Луценко нагадав німецькій поліції про Гітлер-югенд і 1945 рік

П'яний Луценко обзивав німецьких поліцейських "нацистськими свинями" - ЗМІ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: