Могильову запропонували відібрати жезли у даїшників

Могильова закликали скасувати використання міліцейських жезлів даїшниками - вони стали об'єктом не однієї тисячі анекдотів і глузувань з боку водіїв.

Депутат Верховної ради від фракції НУ-НС Геннадій Москаль закликає міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова скасувати наказ, яким передбачено використання міліцейських жезлів працівниками ДАІ та Дорожньої патрульної служби.

Про це сказано в повідомленні прес-служби депутата.

Москаль спрямував відповідне депутатське звертання до міністра.

Зі слів депутата, міліцейський жезл у руках працівників ДАІ став об'єктом не однієї тисячі анекдотів і глузувань з боку водіїв.

Зазначається, що європейські країни не використовують жезл у роботі органів дорожньої поліції, а користуються нормами конвенції "Про дорожній рух", підписаної у Відні 8 листопада 1968 року.

У повідомленні підкреслено, що ця конвенція рекомендує передбачити в національних законодавствах уповноваженим регулювати дорожній рух особам подавати такі сигнали, як піднята вертикально рука, рука або руки, витягнуті горизонтально, розмахування "червоним вогнем".

Як повідомлялось, ДАІ сподівається на покращення безпеки дорожнього руху внаслідок участі України в програмі ООН із попередження аварій на 2011-2020.

Читайте також:

В Україні випустили ковбасу "ДАІ. Патрульна" у вигляді жезлу

Київський даішник жезлом побив депутата

ДАІшники жезлом "вбивали" в скутериста правила дорожнього руху

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: