Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мокрий армагедон. У Херсоні водою з теплосистеми залило департамент екології та паралізувало його роботу

У будівлі обвалилася стеля в двох місцях.

У Херсоні увімкнули опалення і це паралізувало роботу всього обласного департаменту екології. Адже, коли пустили воду, то вона з дірявої тепломережі, як з брандспойта, полилась приміщенням установи. Працівників евакуювали.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

Водоспад просто зі стелі линув на голови працівників департаменту екології просто у розпал робочого дня.

"Почули такий (звук) як вибух. Вискочили в коридор і побачили, що на двох ділянках департаменту обвалилася повністю стеля і просто як з брандспойта йшла вода", - згадує директор Департаменту екології та природних ресурсів Херсонської ОДА Юрій Попутько.

За лічені хвилини затопило весь офіс. Працівників евакуювали. Виявилось, що це вода з тепломережі. Вона полилася з труби на даху будівлі одразу, як дали опалення. Хтось вкрав засувку, яка мала стримувати воду. Швидше за все, що грабіжники винесли її в мішку зі сміттям, коли ремонтували дах.

ВідеоУ Херсоні департаменту екології завдали мільйонних збитків під час ввімкнення опалення

Те, що засувка зникла, кажуть у ЖЕКу, вони побачили напередодні під час обходу. І просили тепловиків не давати у цю будівлю воду.

"Ми попереджали працівників теплокомуненерго - будьте добрі, не запускайте ці будинки. Вони нас не послухали, взяли і запустили цей будинок", - переконує заступник директора КЦ "Центр" Віталій Берлинський.

Тепловики переконують, що вперше чують про цю проблему.

"Коли вони зверталися?! Якщо вони комусь сказали на вулиці. Повинен бути офіційний лист. Я такого не пам'ятаю", - говорить директор "Херсонтеплоенерго" Андрій Предейн.

Жеківці кажуть, що інформацію передали в усній формі обхіднику, який разом з ними перевіряв труби.

"Володя його звати. Сподівались на свідомість людини, а вийшло навпаки", - нарікає Берлинський.

Наразі тепловики шукають обхідника Володю. А хто насправді винен у потопі, з'ясовують правоохоронці. Адже вода завдала мільйонні збитки установі. Робота департаменту екології Херсонщини паралізована на невизначений час.

Лілія Родіна

Залиште свій коментар

Вибір редакції