Молдовського дипломата зі скандалом відкликали з України через контрабанду цигарок

В'ячеслав Попов, який обіймав посаду першого секретаря молдовського посольства в Києві, відкликаний з посади через участь в схемах з контрабанди сигарет.

Молдовський дипломат відкликаний з посольства Молдови в Україні у зв'язку із звинуваченнями української сторони в його участі в схемах з контрабанди сигарет.

Цю інформацію журналістам в Кишиневі підтвердив віце-прем'єр, міністр закордонних справ і європейської інтеграції Молдови Юрій Лянке, зазначивши, що йдеться про В'ячеслава Попова, який був звинувачений в участі в схемах з контрабанди сигарет.

Попов був відкликаний з посади і, як планується, незабаром повернеться до Кишинева.

В'ячеслав Попов обіймав посаду першого секретаря молдовського посольства в Києві.

Його зняли з цієї посади, щоб уникнути депортації, яка могла б призвести до політичного скандалу. Джерела, наближені до міністерства закордонних справ стверджують, що Попов повернувся додому ще п'ять днів тому. Це був найбільш тактичний вихід із ситуації.

Інформація вже кілька днів обговорюється в політичних колах Кишинева, проте жоден з чиновників досі не підтверджував це. Тільки тепер її достовірність визнав міністр Юрій Лянке.

Відзначимо, що останнім часом мав місце цілий ряд випадків виявлення контрабанди сигарет з Молдови в особливо великих розмірах.

Читайте також:

Митниця відзвітувала: від сьогодні контрабанди в Україні нема

З України до Росії намагалися вивезти мільйон доларів

На Київській митниці затримали 50 тонн контрабандного часнику

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: