"Молода Пора" піде на вибори із Бродським

Всеукраїнська громадська організація "Молода Пора" підтримуватиме на дострокових парламентських виборах Партію Вільних Демократів.

Про це йдеться в повідомленні Ради ВМГО “Молода Пора”, переданому агентству УНІАН прес-службою Партії Вільних демократів.

“Молода Пора” заявляє про неможливість своєї співпраці з колишніми політичними партнерами – Громадянською партією ПОРА. Члени організації зазначають, що фундаментом співпраці з ПОРОЮ була ідея запровадження нових принципів в українській політиці, відхід від старих методів політичною боротьби.

”Але сьогодні ця партія, що раніше виступала під гаслами "Пора їх спитати!" та "Чому вони не сидять?" стала дрібним сателітом старих політиків, втративши свою самоідентичність. ПОРА перестала бути авангардом, натомість перетворившись виключно на інструмент здобуття депутатського мандату для формального лідера партії Каськіва, котрий завжди використовував політичну кон'юнктуру для особистої наживи”, - зазначається в повідомленні.

Відтак, Рада "Молодої Пори" прийняла рішення про підтримку тієї політичної сили, метою якої є впровадження ліберальних цінностей, реальний захист політичного та економічного суверенітету держави, реалізація принципів справжньої свободи кожного громадянина.

“Провівши консультації з нашими обласними осередками, ми зрозуміли, що найбільш правильним варіантом участі в парламентських виборах для “Молодої Пори” є підтримка Партії Вільних Демократів, як єдиної, справжньої опозиційної сили, котра не сприймає старі методи ведення гри в українській політиці”, - зазначає голова Ради ВМГО "Молода Пора" Ігор Іванов.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: