Молодий нардеп купив ексклюзивний Aston Martin за 2 млн доларів

До Києва привезли унікальну машину Aston Martin One-77: у світі всього випустили 77 таких екземплярів.

Днями до Києва на замовлення одного з народних депутатів привезли ексклюзивний автомобіль Aston Martin One-77 вартістю близько 2 мільйонів доларів.

"За достовірною інформацією, ця унікальна машина (двигун потужністю 700 кінських сил) днями була привезена до Києва для молодого народного депутата, який є власником банку і великих заводів", - розповів автор проекту "ТопЖыр" про найдорожчі та найбільш унікальні автопридбання українських політиків та бізнесменів Олексій Черняк-Самойленко.

Цікаво, що таких автомобілів випустили всього 77 штук. І всі вони були розпродані ще до запуску суперкара у виробництво.

На зауваження журналіста, що тільки для ввезення такої машини до України треба заплатити мільйон доларів одних податків, Черняк-Самойленко зауважив, що багато хто не оформляє свої дорогі машини офіційно.

"Іноді ми намагалися за номерами якого-небудь Ferrari "пробити" ім'я його власника. І виявлялося, що під цим номером числиться зовсім інша машина - наприклад, старий "Москвич". Розрахунок, мабуть, робиться на те, що інспектор ДАІ не стане перевіряти "мажорні" авто, адже належать вони, як правило, вельми серйозним людям або їх дітям. Дуже багато ексклюзивних машин мають закордонні номери і записані на іноземців, хоча реальні власники - наші співвітчизники", - пояснив експерт.

Читайте також:

Син голови КС розбив ексклюзивне Lamborghini в Ужгороді

Іноземці шоковані фінансовою прірвою в Україні і автопарком Черновецького

Ексклюзивне Bentley продали за 10 гривень

Черновецький продав Maybach, а Кільчицька - Hummer

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: