Момент замаху на Осмаєва та Окуєву записувався на відео

За словами Окуєвої, ці записи можуть допомогти слідству.

Напад на екс-добровольців АТО Адама Осмаєва і Аміну Окуєву повинен був записатися на відео.

Про це вона заявила в інтерв'ю "Обозревателю".

"Кілер сказав нам, що хоче відобразити момент отримання "подарунка" на відео. І попросив знімати на його телефон в режимі "селфі", - згадала вона.

На думку Окуєвої, нападник хотів зняти момент вбивства.

"Звісно, в момент стрілянини телефон із рук у мене випав, але все, що відбувається так чи інакше повинно було бути записано, хоча б в аудіорежимі", - додала вона.

Окремо Окуєва висловила сподівання, що ці записи можуть допомогти слідству. "А коли це стане можливим, то будуть надані громадськості", - запевнила волонтер.

Нагадаємо, стрілянина сталася 1 червня на столичному Подолі. Добровольці батальйону "Київ-2" Адам Осмаєв, якого в Росії звинувачували в підготовці замаху на президента Володимира Путіна, та Аміна Окуєва приїхали на інтерв'ю з начебто французьким журналістом. На зустрічі він дістав пістолет і поцілив в Осмаєва. Його дружина Аміна почала стріляти у відповідь із нагородної вогнепальної зброї та поранила нападника. За її словами, той виявився боягузом, і одразу здався.

Після нападу Нацполіція взяла під посилену охорону Осмаєва і Окуєву, яка повідомила, що замах на життя її чоловіка готувався не вперше.

ВідеоАваков заявив, що до замаху на життя Осмаєва причетні лідери Російської Федерації

Залиште свій коментар