МОН назвало десять найменш популярних спеціальностей 2017 року. Інфографіка

Між іншим, найпопулярнішими серед вступників були спеціальності "Філологія", "Право" і "Менеджмент". 

Міністерство освіти і науки України опублікувало список найбільш та найменш популярних спеціальностей 2017 року.

Відповідний рейтинг зявився на сайті МОН.

Найпопулярнішими серед вступників на бакалаврат були спеціальності "Філологія", "Право" і "Менеджмент". На них було подали понад 85 тисяч, 74 тисячі і 59 тисяч заяв відповідно. Затребуваними були також "Медицина", "Комп'ютерні науки", "Туризм", "Середня освіта", "Психологія" і "Економіка".

ТОП-10 спеціальностей  2017 року
Міністерство освіти і науки України

"Ми бачимо, що традиційно такі спеціальності як "Право", "Менеджмент", "Туризм" та "Економіка" залишаються одними із найбільш популярних у абітурієнтів навіть при тому, що вони не затребувані на ринку праці. При цьому високі щаблі у рейтингу займають й потрібні економіці спеціальності, такі як  "Комп'ютерні науки" та "Інженерія програмного забезпечення", – розповів директор департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров.

"На жаль, серед найменш популярних спеціальностей залишаються й ті, які зараз потрібні на ринку праці, наприклад, спеціальність "Атомна енергетика", – додав Шаров.

ТОП-10 спеціальностей  2017 року
Міністерство освіти і науки України

Найменш популярним цього року виявилося "Богослов'я". Також серед аутсайдерів "Релігієзнавство" і "Гідроенергетика".

ТОП-10 найбільш та найменш популярних спеціальностей у 2017 році Під час цьогорічної вступної кампанії найбільш популяр...

Опубліковано Міністерство освіти і науки України 14 вересня 2017 р.

Нагадаємо, цього року до вишів на держзамовлення зарахували майже 61 тисячу студентів. Загалом же заяви на вступ подавали вдвічі більша кількість. 

Залиште свій коментар