Погіршення погоди: МОН рекомендує закладам освіти семи областей готуватися до дистанційного навчання
МОН надіслало відповідний терміновий лист всім обласним департаментам (управлінням) освіти і науки, закладам вищої освіти, підприємствам, установам та організаціям, що належать до сфери управління відомства.

В Україні закладам освіти семи областей рекомендовано перейти на режим підвищеної готовності через погіршення погодних умов і бути готовими перейти на дистанційне навчання. Це стосується навчання дітей дошкільного віку, учнів та студентів.
Про це у середу, 27 січня, повідомляє пресслужба Міністерство освіти і науки України.
"Міністерство освіти і науки України рекомендує керівникам закладів освіти Одеської, Миколаївської, Кіровоградської, Полтавської, Сумської, Черкаської та Чернігівської областей у період ускладнення погодних умов бути готовими до ухвалення рішення щодо організації освітнього процесу в дистанційній формі (без відвідування закладів освіти)", - йдеться в повідомленні.
МОН надіслало відповідний терміновий лист всім обласним департаментам (управлінням) освіти і науки, закладам вищої освіти, підприємствам, установам та організаціям, що належать до сфери управління МОН. Також їм рекомендовано вжити додаткових заходів щодо попередження переохолодження учасників освітнього процесу на період ускладнення погодних умов.
Відео Негода в Україні: будинки знеструмлені, рух транспорту ускладнений
Сьогодні у більшості регіонів України буде хмарно з проясненням. Місцями сніжитиме. У Криму сьогодні очікується до +3 градуси. Більше про погоду знають наші кореспонденти.

"Також у листі наголошується на необхідності перевести функціональну підсистему навчання дітей дошкільного віку, учнів та студентів діям у надзвичайних ситуаціях (з питань безпеки життєдіяльності) єдиної державної системи цивільного захисту Одеської, Миколаївської, Кіровоградської, Полтавської, Сумської, Черкаської та Чернігівської областей у режим підвищеної готовності", - додали у відомстві.
Нагадаємо, що платформу для змішаного та дистанційного навчання учнів 5-11 класів "Всеукраїнська школа онлайн" (ВШО) вдосконалюють і незабаром на ресурсі з'являться нові можливості.
Відео Ринок репетиторів: як і для кого в Україні шукають приватних викладачів
Далі ми розповімо про репетиторів, яких нині розбирають, як гарячі пиріжки. Особливо з математики. Цей предмет виявився одним із найскладніших для випускників минулих років. Тепер математика стала обов'язковим предметом для ЗНО. Але ринок репетиторства роздмухала і дистанційка. Тож для кого за скільки шукають приватних викладачів – дивіться в сюжеті.
