MONATIK із ведмедем і Київ з повітряної кулі: ТСН здійснила заповітну мрію надзвичайної української дівчини

15-річна Аня Шевченко вразила всіх силою свого духу та життєвим оптимізмом, попри всі проблеми.

Лідія Таран та журналісти ТСН допомогли здійснитися мрії 15-річної Анни Шевченко, котра силою духу підкорила стихію води і замірилась на стихію повітря. Фінал чергової історії проекту "Здійсни мрію" показано в сюжеті ТСН.19:30.

Дорогою до невідомого Аня роздивлялася на всі боки. "З одного боку поле, з іншого будинки. Що відбувається взагалі?", - не розуміла вона. Професійна спортсменка, кандидат у майстри спорту з плавання, володар 40 медалей – і водночас сама по собі диво. Лікарі не давали їй шансів вижити після пологів. Маленьке немовля стало першим в Україні, кому зробили операцію вже в перший день життя – і все завершилося успішно. Аня не може ходити, терпить кпини в школі через свій інвалідний візочок, але знайшла себе в плаванні.

ВідеоЛітати як птах та познайомитись з кумиром: проект "Здійсни мрію" здійснив бажання Ані Шевченко

Кілька місяців тому Аня та інші діти з команди особливих плавців написали листи про свої мрії. "Я хочу відчути ті ж емоції, які відчуває птах, літаючи високо над хмарами", - зізналася дівчина. Журналісти зрозуміли, що це їм під силу – і підготували сюрприз. У цей же час до призначеного місця їдуть Аніни друзі, котрі наперебій фантазують, що ж за мрію хочуть здійснити: побудувати хату в селі чи зустріти єдинорога. Водночас Аню разом із візочком на повітряній кулі підняли в повітря. Дівчина побачили Київ з висоти пташиного польоту - їй це снилося багато разів.

"Коли здійснюються такі бажання, людина не володіє високохудожнім словом. Вона переходить вже ту грань, коли можна щось пояснювати словами. Був такий момент хороший, коли ми перелітали над Житомирською трасою, і машини стоять в пробці, а ти як би вивищуєшся над всім цим і просто тільки небо, місяць над тобою, і ти летиш", - розповіла про політ ведуча ТСН Лідія Таран.

Сюрпризи на цьому не скінчилися – на землі до друзів, які чекали Аню, під'їхала машина, з якої вийшов улюблений співак дівчини, MONATIK. Журналісти запросили його, аби він також зустрів Аню після приземлення, і музикант привіз із собою великого плюшевого ведмедя. "Швиденько зорієнтувався та подумав, що з порожніми руками неможна йти на таку важливу зустріч", - пояснив він.

Посадка була дуже м'якою. Аня була приголомшена як польотом, так і зустріччю після нього. "Ви – великий приклад для дорослих. Ви та людина, котра і приваблює, і надихає своїм прикладом, своєю силою духу", - зізнався дівчині MONATIK. Він запросив Аню та всіх її друзів на свій великий концерт восени, тож до нього діти та їх батьки житимуть у передчутті дива.

Кореспондент ТСН Неллі Ковальська

Соціальна інклюзія

Залиште свій коментар