Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Moneyveo розіграє подорожі до Франції: акція до дня закоханих 

Напередодні 14 лютого в moneyveo стартує акція “#ЛюблюСебе, #ЛюблюТебе”. Компанія розіграє дві подорожі — до Парижу і до Монте-Карло. Взяти участь зможе кожен клієнт компанії, який виконає умови акції до 15 березня. Переможці будуть визначені рандомно. 

"Різні компанії вже запускають акції в Loveseason. Основна ідея багатьох — продемонструй любов своїй другій половинці. Ми в moneyveo запропонували клієнтам зізнатися в любові собі. Вирішили додати трохи "здорового егоїзму". Поїздка до Монте-Карло — у саме серце красивого життя і відпочинку — відмінний приз для люблячих себе, — коментує комерційний директор moneyveo Максим Параска. — А ті, хто чомусь ще люблять когось іншого, можуть виграти романтичну подорож до Парижа. Але головне — пам'ятати, що ви — #Красава в будь-якому випадку!" 

Щоб взяти участь в акції, необхідно оформити кредит на будь-яку суму в період з 10 лютого по 15 березня. Після цього запостити фото у себе в FB або Instagram. Для участі через Instagram робіть пост з вашим фото і хештегом #ЛюблюСебе або фото зі своєю парою — і ставте #ЛюблюТебе. Також в пості потрібно відзначити Instagram-сторінку moneyveo. Для Facebook ті ж самі умови, але замість хештегу використовуйте рамку для фото з відповідною назвою. 

Взяти участь в акції можна тільки з одним хештегом. Після того, як фотографію буде запощено на особисту сторінку, залишиться зареєструватися на сайті акції красава.укр.  

Нагадаємо, moneyveo — лідер серед мікрофінансових організацій в Україні. Її високий статус щорічно підтверджують всеукраїнські нагороди і премії. Одна з останніх — Effie Awards Ukraine 2019, де креатив "Тарас і Сава" отримав "срібло". Також команда "Манівео" завоювала нагороду "Best marketing teams 2019". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції