Моніторингова місія ООН закликала Росію скасувати заборону Меджлісу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Представницький орган кримських татар вже 3 роки не може виконувати свої функції.

Моніторингова місія ООН з прав людини закликала Росію виконати постанову Міжнародного суду ООН і скасувати заборону діяльності Меджлісу кримськотатарського народу.

Про це йдеться у повідомленні організації у Facebook.

"3 роки тому, 29 вересня 2016 року, Верховний Суд Російської Федерації залишив чинним рішення про заборону Меджлісу, яке раніше ухвалив Верховний Суд Криму. В результаті, Меджліс, представницький орган кримських татар, не може виконувати свої функції й дотепер", - наголосили в Моніторингової місії ООН з прав людини.

Також в організації зазначили, що ситуація триває попри рішення Міжнародного суду ООН, який 2017 року дійшов висновку, що Російська Федерація має утриматися від обмежувань представницьких органів кримських татар, зокрема, Меджлісу.

"Ми закликаємо Російську Федерацію виконати постанову суду ООН і скасувати заборону Меджлісу", - резюмували в Місії.

(in English below/ниже на русском языке) 3️⃣ роки тому, 29 вересня 2016 року, Верховний Суд Російської Федерації залишив...

Опубликовано Моніторингова місія ООН з прав людини / UN Human Rights Monitoring Mission Воскресенье, 29 сентября 2019 г.

Нагадаємо, 2017 року у Раді Європи опублікували текст унікального рішення щодо Криму. Зокрема Рада Європи підкреслила, що рішення суду про визнання Меджлісу екстремістською організацією і заборону його діяльність, а також рішення про заборону лідеру Меджлісу приїздити в Крим, "серйозно порушують права кримських татар і підлягають скасуванню".

Залиште свій коментар

Вибір редакції