Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Морила голодом та відмовлялась лікувати: у Чернівцях 5-місячне немовля опинилося в лікарні через горе-матір

У дитини дефіцит маси тіла близько 30%.

У Чернівцях 31-річну жінку судитимуть за злісне невиконання батьківських обов'язків, повідомили у прокуратурі Чернівецької області.

"Матір п’ятимісячного немовляти порушувала режим вигодовування, категорично відмовлялась від огляду дитини лікарями та від необхідного стаціонарного лікування, що привело до захворювання дитини, а саме до дефіциту маси тіла близько 30% і затримки розвитку", - йдеться у повідомленні.

Відомо, що раніше жінка вже притягувалася до адмінвідповідальності за ухилення від виконання обов'язків по догляду за дитиною.

Нині немовля у лікарні, а долю його горе-матері вирішить суд. Обвинуваченій загрожує до п'яти років позбавлення волі. 

Раніше у Чернівцях нетверезий чоловік облив бензином та підпалив 16-річну доньку за те, що вона втрутилася в його суперечку з дружиною та заступилася за свою матір. Аня зараз у лікарні з глибокими опіками обличчя, шиї та лівої руки. Як їх отримала, дівчина воліє не згадувати: "Трошки неприємно". 

Відео У Чернівцях нетверезий чоловік облив бензином та підпалив 16-річну доньку

Ледь не згоріла живцем, бо заступилася за матір. У Чернівцях нетверезий чоловік облив бензином та підпалив 16-річну доньку за те, що вона влізла в його з дружиною суперечку. Загасив дівчину старший брат, утім, вона дістала численних опіків обличчя та рук. Будинок сім'ї згорів майже повністю.  

У Чернівцях нетверезий чоловік облив бензином та підпалив 16-річну доньку

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції