"Морили голодом та не давали води": під Полтавою виявили коней у жахливому стані

"Морили голодом та не давали води": під Полтавою виявили коней у жахливому стані

Фото: Associated Press

Власники коней говорять, що ті прихворіли.

У Садках Кременчуцького району місцеві жителі виявили ледь живих коней . За словами жителів, один кінь помер, ще троє у жахливому стані.

Фото та відео тварин опублікували у телеграм-каналі Х* Кременчук.

"Шкуродерство в Садках. Господарі прив'язали ланцюгами за шию коней, морили голодом, не поїли і не годували. Один кінь помер від голоду, троє в передсмертному стані. Раніше в грудні 2020 року від них втік поні і потрапив під машину, лікувати відмовилися, викликали м'ясників", - повідомляють автори посту.

У пресслужбі Нацполіції Полтавської області ТСН.ua розповіли, що про ситуацію з тваринами дізналися під час моніторингу соцмереж. Жодних заяв з цього приводу вони офіційно не отримували.

"Поліція внесла відомості до Єдиного обліку і саме зараз правоохоронці займаються вивченням цієї ситуації. Проводиться перевірка документації на тварин у власників коней. Відомо, що коней орендували жінки з іншої області. Попередньо, господарі пояснюють, що коні були у хворобливому стані і вони, начебто їх лікували", - прокоментував ТСН.ua речник Нацполіції Полтавсьвої області Юрій Сулаєв.

Нагадаємо, що у Одеській області знайшли труп собаки з відрізаною головою. Моторошну знахідку виявили недалеко від місцевої школи.

Волонтери створили платформу, яка збирає їжу з ресторанів для притулків тварин

Волонтери створили платформу, яка збирає їжу з ресторанів для притулків тварин

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація