Мороз: для сесії не обов'язково 300 осіб

Голова ВР п’ятого скликання Олександр Мороз заявляє, що сесія парламенту розпочнеться 4 вересня.

Мороз: для сесії не обов'язково 300 осіб
УНІАН
Мороз закликав народних депутатів прийти до Ради.
Голова ВР п’ятого скликання Олександр Мороз заявляє, що сесія парламенту розпочнеться 4 вересня за будь-яких обставин. 

Сьогодні на прес-конференції у Києві О.Мороз закликав народних депутатів прийти у перший вівторок вересня до сесійної зали ВР. 

"Я звертаюсь до всіх депутатів у зв’язку з тим, що Конституція передбачає в перший вівторок вересня відкриття сесії. І враховуючи те, що в календарному плані передбачено засідання, я закликаю прийти", - сказав О.Мороз, додавши, що це конституційна вимога, "яка не залежить від бажання того чи іншого депутата".
 
Він підкреслив, що депутатам потрібно зібратись на сесію ще й тому, щоб ні в кого не виникало спокуси визнати вибори недійсними через те, що комусь не сподобаються результати виборів. "І таким чином немає Верховної ради, і вся влада переходить до президента", - сказав О.Мороз. 

Він також наголосив, що вчора на одному із українських каналів бачив інтерв’ю лідера комуністів Петра Симоненка, який, не дивлячись на багаторазові запитання ведучого, так і не дав однозначної відповіді, чи прийде фракція КПУ на засідання парламенту. 

"Сесія відбудеться за будь-яких умов. І не обов’язково навіть 300 чоловік може зібратися в сесійному залі, провести засідання, оскільки питання правочинності засідання ВР відповідно до Конституції визначається в той спосіб, який не використаний сьогодні в Україні, і таким чином заяви чи то президента, чи будь-кого з приводу нелегітимності ВР, нічого не варті", - підкреслив голова ВР п’ятого скликання. 

Коментуючи вчорашню заяву президента України Віктора Ющенка про те, що засідання парламенту до виборів не відбудеться, О.Мороз зауважив, що Ющенко не веде засідання ВР, і в його функції не входить визначати відбудеться чи не відбудеться засідання. 

"Це визначається Конституцією, гарантом якої є президент. Хай читає уважно Конституцію і коментує те, що там написано для президента", - сказав він.
 
Як повідомлялося, 23 серпня голова ВР V скликання Олександр Мороз заявив про скликання 4 вересня позачергової сесії парламенту.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: