Мороз готовий підтримати Симоненка на президентських виборах

На думку Мороза, прийшов час подумати про об'єднання усіх лівих сили у єдиний блок для спільної участі у всіх виборах.

Лідер Соціалістичної партії України Олександр Мороз не виключає, що ліві сили підтримають єдину кандидатуру на президентських виборах. Про це повідомляє прес-служба СПУ.

За даними прес-служби, з ініціативи комуністів були проведені консультації між керівництвом Комуністичної та Соціалістичної партій. У ході консультацій обговорено пропозиції щодо створення блоку лівих сил і першого кроку в цьому напрямку – підтримки представника КПУ єдиним кандидатом у президенти України.

На переконання Мороза, підтримка єдиної кандидатури можлива задля об’єднання лівих сил.

“При цьому потрібно укласти угоду про спільний блок на наступних парламентських і місцевих виборах. Це побажання виборців, яке звучить повсюдно. В угоді слід обумовити квотне представництво в передвиборчих списках партій, які входять до блоку, беручи за основу результати виборів 2007 року”, - передає слова Мороза прес-служба СПУ.

На його думку, угода має передбачати можливість кожної партії при проходженні в парламент та місцеві ради відстоювати і узгоджені блоком позиції, і програмні цілі партій – суб’єктів блоку.

Нагадаємо, нещодавно сам Симоненко заявив, що звернувся до всіх лівих партій з пропозицією підтримати його кандидатуру на виборах президента.

Читайте також:

Симоненко хоче бути єдиним "лівим" кандидатом у президенти

Соціалісти вже не хочуть висувати Семенюк в президенти

На крісло Ющенка з'явилося ще два претенденти

Симоненко вирішив омолодити КПУ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: