Мороз із Симоненком зміцнять дружбу з Росією

Розколу в СПУ через блок з Симоненком не буде, - впевнений Мороз. Навпаки, разом можна буде заблокувати суперників і закріпити добре сусідство з РФ.

Лідер Соцпартії Олександр Мороз упевнений, що розколу в СПУ через об'єднання лівих сил не буде.

Про це він заявив 7 вересня, напередодні зустрічі лідерів лівих партій, повідомляє прес-служба СПУ.

"Консолідація політичних сил у боротьбі з режимом, дії якого шкідливі народу й державі, – це програмна установка нашої партії", - заявив Мороз.

"Так, під час партійних конференцій у різних місцях висловлювалися сумніви в доцільності блокування з комуністами. У кожному випадку називалися причини об'єктивного й суб'єктивного характеру. Їх треба мати на увазі", - визнав він.

"Але треба розуміти, ми не об’єднуємо партії, не йдеться про супідрядність, а про блокування на виборах з метою полегшення ухвалення рішення виборцем. Розколу не буде", - наголосив лідер соціалістів.

Крім того, коментуючи заяву президента Віктора Ющенка про те, що Росія дестабілізує ситуацію в Криму, Мороз заявив:

"Дестабілізації в Криму перед виборами не відбудеться, як би не хотіли деякі сили розігрувати кримську карту, спекулювати на даній темі. Упевнений, що такий підхід був би на шкоду як Україні, так і Росії. Не всі це розуміють, зокрема, в Україні".

"Але, як то кажуть, чекати залишилося недовго. Упевнений, політика добросусідства зміцниться. Інакше бути не повинно", - додав лідер СПУ.

Нагадаємо, президент Віктор Ющенко прокоментував заклики росіян в Криму про підтримку Москвою від'єднання півострова шляхом війни з вищим українським керівництвом.

"Яким чином ситуація в Криму розвиватиметься далі, багато в чому залежить від позиції Росії. Вже в 1993 році Державна Російська дума оголосила портове місто Севастополь російським містом. Це було офіційне рішення, і воно все ще дійсне. Це рішення демонструє, що існують сили, які розраховують на дестабілізацію Криму", - сказав глава держави.

Читайте також:

Ющенко: від Росії залежить, чи почнеться війна у Криму

Симоненко відмовився допомагати регіоналам і бютівцям

Симоненко: всі кандидати у президенти крім мене - технічні

Мороз готовий підтримати Симоненка на президентських виборах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: