Мороз: коаліції в Раді немає і уряд - нелегітимний

Олександр Мороз вважає, що коаліції у ВР немає і уряд Тимошенко не має парламентської підтримки. Відповідно, майбутнє України визначатимуть народні бунти.

Кадрові "перетасовування" в Кабміні, спроби відновити склад уряду - це ні що інше, як прагнення відвернути увагу від нелегітимності уряду. Таку заяву зробив Олександр Мороз.

"Очевидно, що коаліції у ВР немає, а значить Кабінет Тимошенко не має парламентської підтримки. В цьому випадку, конституційний обов'язок президента Ющенка - оголосити дострокові вибори ВР, згідно з нормами Основного Закону. Замість цього Ющенко подає позов до Конституційного суду, хоча і без його роз'яснень ситуація зрозуміла", - вважає Мороз.

Лідер СПУ впевнений, що президент сьогодні не управляє процесами в державі. "При такому стані речей Україна через два місяці може дійти до дефолту. І тоді не політична доцільність, а народні бунти визначатимуть майбутнє країни", - вважає глава Соцпартії.

Мороз також вважає, що у разі дострокових виборів до парламенту за блок екс-спікера Арсенія Яценюка стануть голосувати ті виборці, які розчарувалися в політиці, що проводиться Ющенком, Тимошенко, їх "оранжевими" командами, повідомляє прес-служба СПУ.

Мороз також відзначив, що на хвилі наростаючої кризи популярними виявляться і радикальні партії - як правого, так і лівого толку.

За словами лідера СПУ, соціалісти, швидше за все, на вибори підуть самостійно: "У нас є всі шанси повернутися у владу, оскільки виборці розчаровані ліберальним курсом уряду, бездіяльністю президента. СПУ ж готова запропонувати поворот у бік соціалізації економіки, політики соціальних стандартів. Сьогодні така тактика в більшості країн Європи приносить позитивний результат, і Україна - не виключення".

Мороз нагадав, що 9 березня 2009 року в Україні пройде всеукраїнська акція протесту. Під прапорами СПУ зберуться "діти війни", чиї права впродовж декількох років відстоюють соціалісти, громадяни, що постраждали від свавілля банків, інші соціальні категорії.

"Наша задача - навчити людей відстоювати свої законні права, об'єднуватися для захисту своїх інтересів і примусити владу зважати на вимоги тих, кого сьогодні душать податками, завищеними комунальними платежами, високими ринковими і транспортними зборами", - повідомив головний соціаліст.

Читайте також:

Мороз: Пинзеник пішов, щоб не стати "зрадником" лютого

Мороз знає де Цушко, але не каже

Мороз: I will be back!

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: