Мороз очікує на виборчі порушення

Голова Верховної ради вважає, що в Україні йде масова підготовка до фальсифікації результатів дострокових парламентських виборів.

Олександр Мороз
Про порушення в Україні Олександр Мороз розповідає європейським політикам. (Фото: portal.rada.gov.ua)

В Україні йде масова підготовка до фальсифікації результатів парламентських виборів. Про це сьогодні заявив голова Верховної ради V скликання Олександр Мороз під час зустрічі з віце-спікером парламенту Фінляндії Йоханнесом Коскіненом, повідомила по завершенню зустрічі прес-секретар Мороза Вікторія Шведова.

За словами голови ВР, зараз президент України Віктор Ющенко продемонстрував, що хоче здійснювати владу одноосібно, порушуючи Конституцію і законодавство. 

"Йде масова підготовка до фальсифікації виборів, до речі, антиконституційних", - сказав Мороз, додавши, що "президентові потрібні не вибори, а друга Конституція, яку планується в день виборів винести на референдум, і яка стане юридичним оформленням диктатури. Це державний переворот".

Разом з тим, спікер підкреслив, що Україна не потребує зовнішньої допомоги, але, на його думку, було б доцільно, якби подіям в Україні давалася об'єктивна оцінка з боку європейських парламентів. На його думку, можна було б доповнити резолюцію Парламентської асамблеї ОБСЄ пунктом про те, що Україна вирішить проблеми самостійно відповідно до Конституції. "Це не є втручанням у внутрішні справи України", - сказав Мороз. 

Олександр Мороз
Архів
Спікер продовжує вірити в партію, яку очолює.(Фото: spu.in.ua)

Він також додав, що очолювана ним СПУ ніколи "не демобілізувалася", і всупереч соціологічним прогнозам соціалісти завжди були у парламенті. О.Мороз зазначив, що "влада ще ніколи так цинічно не працювала проти соціалістів", і тому вибори стануть "юридичною війною". 

Нагадаємо, що раніше голова ВР Олександр Мороз неодноразово виступав проти проведення позачергових парламентських виборів, висловлюючи сумніви в їх доцільності та законності.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: