Мороз першим привітав Януковича з перемогою

Головний соціаліст першим серед українських політиків, якщо не рахувати регіоналів, привітав Януковича з успіхом на виборах, але попередив, що йому дісталася важка спадщина.

Голова Соціалістичної партії Олександр Мороз від імені своїх однопартійців привітав лідера Партії регіонів Віктора Януковича "з обранням президентом України".

"Януковичу дістається важка спадщина, обумовлена не стільки економічною кризою, як наслідками авантюризму і безвідповідальності в організації державного управління", - йдеться в заяві Мороза, розповсюдженій прес-службою СПУ.

На думку лідера соціалістів, президентська кампанія "стала закономірним фіналом у грі, на початку якої основні політичні гравці, на догоду власним цілям і амбіціям, діяли поза правилами, цинічно порушуючи норми Конституції".

"Прикро, що задля меркантильних інтересів Ющенка та Тимошенко змарновано стільки років для розвитку України", - зазначив він.

Мороз також наголосив, що нинішня ситуація підтверджує, що соціалісти "діяли правильно, намагаючись здолати авантюри Ющенка і Тимошенко у 2006 - 2007 роках".

"Практика доводить, що злодійство і брехня не повинні бути інструментами влади. Це інструменти негідні, ненадійні і, в кінцевому результаті, неефективні", - додав Мороз.

Нагадаємо, з успіхом на виборах Януковича вже привітав російський президент Дмитро Мєдвєдєв. У той же час про перемогу на виборах у цьому вітанні не йшлося.

В той же час, БЮТ вже заявив, що не має наміру визнавати перемогу Януковича та оскаржить її у суді.

Читайте також:

Російські ЗМІ: Янукович готовий віддати Росії третину української труби

БЮТ назвав умову, за якої визнає Януковича президентом

Тимошенко вирішила не визнавати перемогу Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: