Мороз піде на поклон до Черновецького

СПУ розглядає можливість блокування на виборах з Блоком Леоніда Черновецького і можливість участі у виборах у складі блоку лівих сил.

Політрада СПУ 16 жовтня ухвалила рішення про проведення передвиборчого з`їзду партії в терміни, передбачені календарним планом проведення виборчої кампанії, і розглядає можливість створення блоку з політичною силою мера Києва Леоніда Черновецького.

Мороз прогнозує, що такий з`їзд може відбутися 23-30 жовтня. Він вважає, що СПУ "пройде у Верховну раду 7-го скликання за результатами проведення позачергових парламентських виборів".

За його словами, СПУ 16 жовтня провела засідання політради партії, на якому керівництву партії було доручено визначитися з форматом участі у виборах Ради - самостійно або в блоці з іншими політичними силами.

Як повідомили в СПУ, під час засідання політради розглядалася і можливість блокування на виборах з Блоком Леоніда Черновецького, і можливість участі у виборах у складі блоку лівих сил, якщо такий буде створений, а також і самостійної участі СПУ в дострокових виборах до парламенту.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: