Мороз піде на вибори сам

Голова ВР, лідер Соціалістичної партії України Олександр Мороз заявив, що "якщо дострокові вибори до Верховної Ради України відбудуться, то СПУ піде на них самостійно".

Якщо дострокові вибори до Верховної ради України відбудуться, то СПУ піде на них самостійно. Про це заявив голова ВР, лідер Соціалістичної партії України Олександр Мороз. 

Як передає агентство Уніан, при цьому він зазначив, що партія йтиме на вибори з гаслами, які "будуть привабливі і правдиві, реальні". О.Мороз також повідомив, що питання коаліції не обговорювалося. За його словами, і на попередніх виборах 2006 року "жоден суб’єкт не говорив про коаліцію", але водночас “потім, заднім числом, були звинувачення, що хтось створив не ту коаліцію”. 

За словами О.Мороза, поки що не відомо чи ставитиметься на майбутніх виборах питання про суб’єктів, які входитимуть в коаліцію. "Чи буде це тепер обов’язковою потребою, ми побачимо під час виборів, якщо такі будуть", - зауважив голова ВР.

Також, О.Мороз повідомив, що Верховна рада припинить працювати в сесійному режимі лише після рішення ЦВК про неможливість заміщення депутатів від "Нашої України" та БЮТ, що склали повноваження, наступними за списком кандидатами у депутати. 

За його словами, опозиція виконала своє завдання щодо складення її депутатами повноважень. О.Мороз зауважив, що "опозиція, перед собою поставивши завдання, з ним справилася". В той же час він додав, що "нам треба замкнути юридичний ланцюг". 

ЦВК має зробити наступний крок: дати відповідь на запитання, чи є кандидати в депутати від БЮТ і “Нашої України”, які можуть стати народними депутатами замість тих, хто склав повноваження. Мороз зазначив, що згідно з відповіддю ЦВК, є понад 300 кандидатів, які були у списках опозиційних блоків і, які готові прийти до парламенту. 

"До тих пір, поки немає такої відповіді, я не можу сказати, що парламент не має відповідних повноважень", - наголосив О.Мороз. За його словами, виходячи із цієї обставини, у вівторок парламент працюватиме в сесійному режимі. 

Він підкреслив, що коли ЦВК відповість, що вибулих депутатів ніким замінити, тоді вступає в силу ст. 82 Конституції України. О.Мороз зазначив, що в такій ситуації народні депутати працюватимуть в комітетах. 

Як повідомлялось, сьогодні у ВР було зачитано 50 заяв народних депутатів про вихід з фракцій Блоку Юлії Тимошенко і "Наша Україна". Таким чином, разом із раніше оголошеними у сесійній залі заявами, вже зачитано 155 заяв народних депутатів про вихід із фракцій, що тягне за собою складення цими депутатами повноважень.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: