Мороз: плівки Мельниченка запізнились на 10 років

Мороз поскаржився журналістам, що доказ, який міг би розкрити загибель Кравченка, Чорновола та Гонгадзе, визнано лише тепер.

Долучення до справи Георгія Гонгадзе плівок Мельниченка запізнилося на 10 років. Про це заявив екс-спікер Ради Олександр Мороз.

"Я відчуваю прикрість, що 10 років замість слідства ми бачили імітацію розслідування справи (вбивство Георгія Гонгадзе ). Для мене важливо, що вона все таки наближається до завершення. І найважливіше те, що плівки, які по суті є джерелом всіх тих трагічних і не тільки речей, які відбулися за останні 10 років, і це джерело долучається до справи як речовий доказ", - заявив Мороз.

КРИМІНАЛЬНА СПРАВА ПРОТИ КУЧМИ

"Це дуже важливо. Бо ми ж знаємо, і убитий Гонгадзе, і убитий Кравченко, і загибель Чорновола, і вбитий Гончаров, і т.д. – всі ці історії мають одне джерело – кабінет президента", - зауважив він.

"І тому сьогодні природно що він з'явився, прикро, що через 10 років, бо якби це було 10 років тому, то було б набагато більше ефекту і, безперечно, свідків, і легше було б розставити крапки над і... Але для мене зараз важливо – юридичні крапки у цій історії", - зазначив Мороз.

Мороз висловив сподівання, що слідство дасть відповіді на причетність Литвина і інших людей до справи.

"Хоча у мене повної переконаності в тому немає. Хоча розмови у кабінеті президента між ним і Литвином стосовно інформації про Гонгадзе велися постійно", - заявив екс-спікер.

Мороза поки не викликали до Генпрокуратури, але він не виключає такої можливості.

Як відомо, Генеральна прокуратура 21 березня порушила проти колишнього президента Леоніда Кучми кримінальну справу за перевищення владних повноважень. За даними слідства, Кучма давав незаконні розпорядження керівництву МВС, які призвели до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Записи колишнього охоронця екс-президента Миколи Мельниченка визнано речовими доказами у справах, порушених за вбивство Гонгадзе.

Робоча версія слідства у справі проти Кучми – що він доручив лише залякати Гонгадзе, а вбити журналіста з власної ініціативи зважився тодішній глава МВС Юрій Кравченко.

Читайте також:

Мельниченко таємно записав очну ставку з Кучмою

Кучма не знайшов у матеріалах справи доказів своєї провини

Мельниченко підозрює, що Кучму вб'ють

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: