Мороз покинув засідання політради з серцевим нападом

У Мороза стався серцевий напад через конфлікт з однопартійцями. Ті ж звинувачують свого лідера в продажності.

Голова Соціалістичної партії Олександр Мороз покинув засідання політради, тримаючись рукою за груди. Це сталося після того, як на слухання політради висунули питання про визнання нелегітимним обрання голови Миколаївського осередку партії.

"Не вчіть мене керувати партією, - звернувся Мороз до делегатів політради з трибуни. - Я не можу далі вести засідання, бо ви не хочете зі мною працювати".

Після цього Мороз схопився за серце і вийшов із залу, у якому відбувалося засідання політради.

Охоронці і помічники політика намагалися викликати йому швидку. Залою поширили чутки, що у Мороза стався серцевий напад. Мороз відмовився будь-що коментувати журналістам. Сів в автомобіль і поїхав.

"Це рейдерський захват Соцпартії. Це ж треба так продатися. Ми навіть під час виборів так не продавалися", - заявив один з делегатів засідання.

До речі, перед цим трапився дещо курйозний випадок. Олександр Мороз вирвав мікрофон у свого заступника Миколи Рудьковського. Це відбулося під час виступу члена партії Івана Бокого, який звинуватив Рудьковського у підтримці опозиції і екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

"Де це таке бачено? - почав свій виступ Іван Бокий. - Рудьковський фінансує шоу Савіка Шустера, а він підтримує Юлію Тимошенко. Виходить, Соцпартія підтримує своїх же опонентів, підтримує опозицію. А соціалістів на ефір ніхто не запрошує уже рік".

Рудьковський, який сидів за одним столом з Морозом, хотів йому заперечити і підсунув до себе мікрофон. Але Мороз мікрофон вирвав у нього з рук.

"Засідання веду я, - сказав він Рудьковському. - Будеш виступати, коли закінчиться засідання".

Коли Бокий почав говорити про свободу слова в Україні, Мороз не стримався і сказав у мікрофон:

"В Україні свобода слова у того, хто при владі".

Читайте також:

Цушко очолить Соціалістичну партію

Мороз першим привітав Януковича з перемогою

На з'їзді СПУ помер секретар політради партії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: