Мороз пропонує сесію Ради

На думку лідера СПУ, лише парламент зможе вирішити проблему скасування недоторканності високопосадовців.

Олександр Мороз
УНІАН
Олександр Мороз не сумнівається в легітимності нинішнього складу парламенту.
Найкращим шляхом розв`язання проблеми скасування недоторканності посадових осіб в Україні є прийняття Верховною радою законопроекту про внесення змін до Конституції України, що буде містити відповідні норми.

Таку позицію висловив голова ВР п'ятого скликання, лідер Соціалістичної партії України Олександр Мороз, повідомляє рпес-служба парламенту.

"Іншого шляху просто не існує", - сказав він. 

Мороз також підкреслив, що згідно Конституції, Верховна рада функціонує до приведення до присяги нових депутатів. "Треба зайти у сесійну залу і проголосувати те, що необхідно", - зазначив спікер.

Нагадаємо, із ініціативою проведення позачергової сесії Верховної ради для скасування недоторканності й пільг усіх посадових осіб України 15 серпня виступив прем'єр-міністр України Віктор Янукович.

Пізніше його підтримав лідер КПУ Петро Симоненко.

Натомість, представники БЮТ і блоку "Наша Україна - Народна самооборона" виступили з жорсткою критикою заяв голови уряду, звинувативши його, зокрема, в піарі та неправдивих обіцянках.

Впевненість у тому, що недоторканність високопосадовців не можна скасувати до парламентських виборів 30 вересня, висловили й представники Секретаріату президента України. Разом з тим, міністр юстиції Олександр Лавринович заявив про те, що для скасування пільг та недоторканності потрібно 2-3 місяці. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: