Мороз скликає Раду

Голова Верховної ради Олександр Мороз у п‘ятницю, 27 липня, видав розпорядження про скликання позачергової сесії ВР п‘ятого скликання.

Голова Верховної ради України Олександр Мороз у п‘ятницю, 27 липня, видав розпорядження про скликання позачергової сесії Верховної ради України п‘ятого скликання.

Олександр Мороз
Архів
Олександр Мороз все ще вважає парламент легітимним
Як повідомили УНІАН у прес-службі Верховної ради України, у тексті документа зазначається, що розпорядження видано у зв‘язку з вимогою 179 народних депутатів України про скликання позачергової сесії Верховної ради України п‘ятого скликання та відповідно до частини другої статті 11 Регламенту Верховної ради України.

Згідно з розпорядженням, позачергова сесія Верховної ради України п‘ятого скликання має бути скликана 31 липня 2007 року.

Розпорядженням голови Верховної ради, зокрема, визначено, що у ході позачергової сесії парламенту має бути розглянуто наступні питання:

1) Про рішення Конституційного суду України від 9 липня 2007 року у справі про соціальні гарантії громадян;

2) Про стан правового забезпечення проведення позачергових виборів до Верховної ради України;

3) Про закони України, прийняті Верховною радою України у період з 5 до 27 червня 2007 року;

4) Про Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо усиновлення";

5) про проект Постанови Верховної ради України про включення до порядку денного сесії Верховної ради України законопроекту про внесення змін до Конституції України та його направлення до Конституційного суду України (реєстр. № 3725-П).

Верховна Рада України
Архів
Верховна рада відчуває потребу обговорити наболілі питання
Як повідомляв УНІАН, 26 липня народний депутат п`ятого скликання від СПУ Василь Сільченко не виключив проведення позачергової сесії Верховної ради у вівторок, 31 липня.

Сільченко припустив, що головні питання, які обговорюватимуться на позачерговій сесії, – правова основа для проведення дострокових виборів парламенту 30 вересня 2007 року і їх законодавче забезпечення.

Водночас в інтерв’ю журналістам заступник лідера фракції Партії регіонів у Верховній раді V скликання Михайло Чечетов заявив, що йому нічого не відомо про можливість проведення позачергової сесії ВР 31 липня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: