Мороз: справа Гонгадзе була завершена ще 10 років тому

Екс-спікер парламенту Олександр Мороз заявив, що розслідування у справі Гонгадзе завершилося ще 10 років тому, а Кучма і Литвин безперечно причетні до вбивства.

Справа про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе була завершена ще в 2000-2001 роках.

Про це заявив екс-спікер, почесний глава Соцпартії Олександр Мороз в ефірі одного з українських телеканалів.

"Я чую міркування з цього приводу двох фігурантів, Кучми і Литвина, і мені весь час пригадується українська приказка: голодній кумі кутя на умі. От яким би чином можна було відволікти від себе увагу суспільства і слідства, щоб не чіпали їх у цій справі", - сказав він.

"Справа ця розслідувана не тепер. І вона не наближається до завершення. Вона завершена була ще в 2000-2001 роках", - уточнив Мороз.

На його думку, наразі "ми бачимо десять років намагання державних структур вигородити від відповідальності кількох посадовців".

"В основі цієї драми є банальні, навіть побутові десь, речі, бо виходить, що високі посадовці, зводячи рахунки з журналістом, використали державний інструмент для того, щоб захистити якісь дрібні, дріб'язкові інтереси конкретних людей", - заявив екс-спікер.

Він також підкреслив: "Я не казав, що Кучма дав наказ вбивати Гонгадзе, або що. Але те що він причетний до цієї справи це факт. Те що Литвин причетний, ні в кого не викликає сумнівів".

При цьому Мороз уточнив, що "ніяких зарубіжних спецслужб у цій справі слідів і натяків не було".

У вересні ГПУ назвала єдиним замовником убивства Гонгадзе екс-міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка.

Колишній начальник кримінальної розвідки Міністерства внутрішніх справ Олексій Пукач звинувачується у вбивстві журналіста Гонгадзе.

У вересні слідчий ГПУ в справі про вбивство Георгія Гонгадзе виніс постанову про відмову в порушенні справи проти Кучми і Литвина за відсутністю у їхніх діяннях складу злочину.

Також Литвин заявляв, що розслідування кримінальної справи про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе підтвердило його непричетність до цього злочину.

Генеральна прокуратура скасувала постанову про відмову в порушенні кримінальної справи проти колишнього президента Леоніда Кучми та інших політиків.

Читайте також:

Проти Кучми знову порушать кримінальну справу

Слідство у справі Гонгадзе продовжили до грудня

Литвин: слідство у справі Гонгадзе спрямовують в інший бік

Кучма: замовника вбивства Гонгадзе не знайдуть

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: