Мороз вимагає відставки Тимошенко

Мітинг Соцпартії на Хрещатику, що пройшов під гаслами "Геть уряд непрофесіоналів та невдах", зібрав 400 чоловік.

Соціалистична партія вимагає відставки Юлії Тимошенко з поста голови уряду та "повного оновлення влади". Про це йдеться в резолюції, прийнятій за результатами акції протесту, що відбулась сьогодні в Києві.

Мітинг Соцпартії на Хрещатику, що пройшов під гаслами "Геть уряд непрофесіоналів та невдах", зібрав 400 чоловік.

"Щодня у різних куточках України спалахують вогнища соціально - економічної напруги: страйкують перевізники і шахтарі, лікарі і вчителі, ринкові торговці і обдурені вкладники. До цього їх довела антинародна політика Кабміну Юлії Тимошенко, неефективна робота парламенту, політичне безвілля президента", - йдеться в резолюції, яку цитує прес-служба СПУ.

"Користуючись тим, що вищі чиновники зайняті особистими чварами, боротьбою за переділ держвласності, за захват президентського крісла, власті на місцях вирішують економічні і соціальні проблеми за рахунок гаманців простих громадян", - підкреслили учасники зібрання.

"До викликів світової фінансової кризи українські правителі опинилися не готові. В той час, як в Європі уряди звітують за виконання антикризових програм, український Кабмін шукає, на кого перекласти відповідальність за власний непрофесіоналізм і бездіяльність", - наголошується в резолюції.

Учасники акції вимагають, зокрема, "відставки бездіяльного уряду; припинення маніпуляцій з національною валютою, захисту прав вкладників від банківського рекету; вироблення ефективних антикризових програм на загальнодержавному і місцевому рівні".

Крім активістів СПУ у акції приймали участь активісти Української спілки ветеранів Афганістану, Союзу жінок України "За майбутнє дітей", Асоціації захисту прав жителів гуртожитків, молодіжної організації "Спека".

На мітингу, зокрема, виступили лідер Соцпартії Олександр Мороз та екс-голова Фонду держмайна Валентина Семенюк-Самсоненко.

Читайте також:

Соціалісти проведуть 9 березня всеукраїнську акцію протесту

Мороз: коаліції в Раді немає і уряд - нелегітимний

Тимошенко готова замінити третину міністрів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: