Мороз вважає Раду законною

Спікер ВР Олександр Мороз вважає законною роботу Верховної ради п'ятого скликання та збирається відкрити позачергове засідання парламенту.

Олександр Мороз
Офіційний сайт Верховної ради
Олександр Мороз збирається продовжити роботу парламенту.
Олександр Мороз вважає законною роботу Верховної ради України п'ятого скликання та збирається відкрити її позачергове засідання у вівторок, 31 липня.

Про це повідомляє інтернет-сайт Соціалістичної партії України із посиланням на заяви Мороза, зроблені для журналістів.

Лідер СПУ та спікер ВР, зокрема, наголосив на необхідності проведення позачергової сесії парламенту. "Закриваючи сесію, я пославшись на волю депутатів, сказав, що ми проведемо позачергову сесію, виходячи з необхідності вирішення ряду питань", - сказав Мороз.

Серед питань, що потребують розгляду, спікер назвав "необхідність реагування на рішення КС, від 9 липня 2007 року, що стосується соціальних гарантій і, у зв'язку з цим, перегляду бюджету". Крім того, він збирається наполягати на розгляді змін до Конституції України, зокрема, стосовно депутатської недоторканності.

Мороз вчергове звинуватив своїх опонентів у "політичній тріскотні" та закликав їх проголосувати за зміни до Основного закону.

Тимм часом, стало відомо, що у завтрашній сесії ВР має намір взяти участь Комуністична партія України.

Про це повідомив народний депутат від КПУ Леонід Грач.

Леонід Грач
УНІАН
Леонід Грач говорить, що КПУ збирається продовжити працювати в Раді.
"Звичайно, ми підемо на позачергову сесію", - сказав він. Парламентарій також припустив, що позачергова сесія Ради зможе визначити, хто з політичних сил дійсно виконує обіцянки й виконує закон.

"Завтра (31 липня), як лакмусовий папірець проявиться, хто проти парламенту. Хто не прийде, той проти парламенту. Хто не з нами, той проти нас", - сказав Грач.

Він також допустив, що депутатська фракція Партії регіонів буде відсутньою на засіданні Ради 31 липня, у випадку відкриття позачергової сесії.

Таким чином, на думку депутата, ПР продемонструє, що веде політичну гру, пов'язану з позачерговими виборами парламенту.

Нагадаємо, депутати від Партії регіонів ще не визначилися зі своєю участю у завтрашній сесії ВР. Цілком можливо, що "регіонали" на неї не прийдуть.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: