Мороз закликає ради не перейматися виборами

Голова ВР Олександр Мороз закликав місцеві ради не брати активної участі у дострокових парламентських виборах, якщо вони відбудуться.

Як передає УНІАН, про це він заявив на конференції, присвяченій 15-річчю діяльності Асоціації міст України та громад. За словами Мороза, майбутні вибори до парламенту «це дуже небезпечна для держави політична авантюра». Якщо ці вибори відбудуться, «нехай ваші можливості ніхто не використовує в своїх інтересах», - наголосив він.

Олександр Мороз
Архів
Спікер вважає, що місцевих рад вибори не повинні особливо цікавити

Спікер також зазначив, що необхідно забезпечити децентралізацію влади в Україні. За його словами, завтра ВР планує розглянути зміни до Конституції для того, щоб направити цей законопроект до Конституційного суду на висновок. При цьому він висловив сподівання, що восени даний законопроект можна буде «розглянути остаточно» у Верховній раді України.

Як повідомляв УНІАН, на сьогоднішній конференції привітальне слово від президента України зачитала заступник глави Секретаріату президента Марина Ставнійчук, а від прем’єр-міністра України - віце-прем’єр-міністр України Володимир Рибак. Зокрема Рибак зазначив, що у випадку, коли вибори відбудуться, «все одно більшість буде здорова».

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: