Мороз залишить пост глави СПУ

Олександр Мороз готовий піти з поста голови Соцпартії, але політику не залишить. Він вважає, що крісло голови партії дістанеться міністру економіки Василю Цушку.

Голова Соцпартії Олександр Мороз вважає практично вирішеним питання про обрання міністра економіки Василя Цушка новим головою партії. Водночас, Олександр Мороз дав зрозуміти, що, незважаючи на те, що формально він перестане бути "номером один" у СПУ, з політики він йти не планує.

"Пропозицію (про те, щоб залишити пост голови Соцпартії) я вносив на розгляд членів партії ще в 2007 році. Я вважаю, що, після того як партія не змогла провести своїх депутатів до парламенту, лідер партії повинен відійти убік - раз ти не забезпечив результат, значить, тобі і відповідати. Тоді я написав заяву, запропонував розглянути його без моєї участі членам політради, правда, ніхто з ним не погодився. Але час іде. Я 19 років керую партією і вважаю, що в будь-якій партії повинна відбуватися зміна лідерів. Сьогодні є така можливість. Василь Цушко - людина, якій я повністю вірю. І формально, і по суті він може бути сьогодні лідером партії. У нього є авторитет, досвід роботи, та й вік у нього невеликий - 47 років", - зазначив Олександр Мороз в інтерв'ю "КомерсантЪ-Україна".

Щодо ймовірних кандидатур на посаду голови СПУ, то Олександр Мороз називає три прізвища: "Я пропонував три кандидатури: Цушко, Віктора Суботіна та Валентину Семенюк-Самсоненко. Все визначиться в ході таємного голосування на з'їзді. Але я відчуваю і бачу по роботі обласних конференцій, що Василь Петрович буде обраний переважною більшістю", - зазначив Олександр Мороз.

Щодо подальшої долі багаторічного лідера СПУ, то сам Олександр Мороз заявляє, що з активної політики, безумовно, йти не збирається. "Якщо буде обрано Цушко, я з усіх напрямків діяльності партії йому, як голові, буду допомагати. Зараз частина активу СПУ пропонує ввести посаду почесного голови партії з певними функціями", - зазначив Олександр Мороз.

Читайте також:

Цушко розповів, як врятував Януковича і Азарова від арешту

Мороз покинув засідання політради з серцевим нападом

Цушко очолить Соціалістичну партію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: