Мороза висунули кандидатом у президенти від СПУ

Рішення про висування Олександра Мороза на посаду президента від СПУ було прийняте на з'їзді партії, котрий затьмарила раптова смерть секретаря політради.

Кандидатом у президенти від СПУ був висунутий Олександр Мороз.

За його кандидатуру на ІІ-му етапі XV з'їзду Соцпартії проголосувало 270 членів партії, повідомила прес-служба партії.

У список для голосування також було внесено кандидатуру Валентини Семенюк-Самсоненко, яку підтримали переважно делегати Кіровоградської та Дніпропетровської областей.

Семенюк-Самсоненко подякувала їм за підтримку і заявила, що ніяких розбіжностей в партії з цього приводу не буде, усім необхідно об'єднатися і працювати на результат.

Крім того, на з'їзді було створено суспільно-політичний блок "За Олександра Мороза!", до складу якого увійшли 8 громадських організацій, які співпрацюють з СПУ, сама Соцпартія та Всеукраїнська партія дітей війни. Відповідну декларацію підписали лідери громадських організацій і партій. За таке рішення проголосували всі делегати з'їзду.

Представником кандидата у президенти від СПУ в ЦВК і органах влади обраний депутат Верховної ради 5-го скликання Володимир Тарасов.

Як повідомлялося, під час засідання з'їзду секретарю політради партії Михайлу Мельничуку раптово стало зле. Лікарі "швидкої", котрі прибули на місце, намагалися врятувати йому життя, але марно. Мельниченко помер на 62 році життя.

Через погіршення стану секретаря політради в проведенні з'їзду була оголошена перерва. Тому результати голосування за кандидатуру на посаду президента від СПУ не були оголошені одразу.

Раніше політрада СПУ рекомендував з'їзду партії підтримати кандидатуру Сергія Тігіпка на виборах президента, але пізніше СПУ вийшла із процесу обговорення підтримки партією кандидатури Тігіпка.

Читайте також:

На з'їзді СПУ помер секретар політради партії

Юлію Тимошенко висунуто кандидатом у президенти

ЦВК зареєструвала перших кандидатів у президенти

У Полтаві спалили офіс Мороза з усією агітацією
 

ВідеоМороза висунули кандидатом у президенти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: