Морозу цікава позиція ОБСЄ

Олександр Мороз ініціює закріплення в резолюції Парламентської Асамблеї ОБСЄ рекомендації конституційно розв'язати політичну кризу в Україні.

Голова Верховної ради Олександр Мороз ініціює закріплення в резолюції Парламентської Асамблеї Організації з безпеки й співробітництва в Європі рекомендації конституційно розв'язати політичну кризу в Україні.

Олександр Мороз
Спікер вважає, що ОБСЄ повинно втрутитись
Про це Українським Новинам повідомила прес-служба Ради з посиланням на зустріч Мороза із Президентом ПА ОБСЄ Йораном Леннмаркером.

"Погоджуючись із думкою Й. Ленннмаркера, що Україна повинна сама вирішити внутрішні проблеми, він (Мороз) висловив думку про доцільність внесення в Резолюцію Парламентської Асамблеї ОБСЄ побажання щодо розв'язання політичної ситуації в Україну спосіб, передбачений Конституцією", - сказано в повідомленні.

У свою чергу, Леннмаркер зазначив, що демократичні стандарти мають бути єдиними й, з його слів, якщо існує загроза для цих стандартів, то ПА ОБСЄ може на це відреагувати.

"Ми, звичайно, можемо щось сказати", - додав європеєць.

Леннмаркер подякував Україні за проведення 16-ї сесії Парламентської Асамблеї й підкреслив її чудову організацію.

"Верховна рада - це також європейський парламент й Україна - це така ж європейська країна, як і Швеція (Леннмаркер - представник Швеції). Європа - це весь європейський континент", - сказав він.

З його слів, одна із причин проведення сесії в Києві полягає в тому, щоб продемонструвати, що Україна - частина Європи.

Мороз у свою чергу зазначив, що 16-а сесія ПА ОБСЄ - це перспектива на шляху України до демократії.

На відкритті сесії в Києві голова Верховної Ради Олександр Мороз звертав увагу ПА ОБСЄ на дії президента Віктора Ющенка як антиконституційні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: