Морякам Faina відмовилися виплатити моральне відшкодування

Екіпаж суховантажу вирішив фінансові питання з судовласником, а також отримав нагороди "За мужність".

Члени екіпажу суховантажу Faina в Одесі зустрілися з представниками судновласника та інспектором міжнародної транспортної федерації. Розглядалося вкрай важливе питання щодо фінансових компенсації мореплавцям, які досі не отримали свою зарплатню.

Юрист Федерації профспілок повідомив: "Судновласник визнає, що екіпаж перебував у зоні бойових дій і згоден виплатити морякам гроші за ці п’ять місяців. Компенсують і вкрадені піратами особисті речі. А от моральні відшкодування, на які нарікають моряки, у контракті зазначені не були".

За словами керівника компанії "Томекс" Віктора Мазуренко, він не відчуває особистої моральної провини, за яку мав би нести фінансову відповідальність. "Судовласник понес, на справді, дуже великі збитки", - повідомив він.

Гроші почнуть відшкодовувати вже на початку березня. За словами судовласника, зараз він не має змоги закупити долари через банківські проблеми. Від гривневих компенсацій моряки відмовилися.

Також шість членів екіпажу Faina були нагороджені орденами "За мужність", інші отримали похвальні грамоти. За словами матері одного з моряків Ольги Гіржевої, команду поділили. "Кажуть один екіпаж, хіба вони не всі однаково страждали? Чи невже металу не вистачило у держави щоб роздати всім "За мужність", чи вони не мужні?", - питає жінка.

Морякам також запропонували продовжити співпрацю з агенцією, яка наймала їх на Faina. Зі слів представника фірми, всі моряки пристали на це.

Читайте також:

Екіпажу Faina ще не виплатили зарплатні, але дали нагороди

Карпачова приготувала нагороди екіпажу Faina

Екіпаж Faina був готовий самостійно звільнити судно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: