Моряки "Аріани" подякували Тігіпку за допомогу в поверненні на Батьківщину

Кандидат в президенти Сергій Тігіпко зустрів моряків з "Аріани" в Одеському аеропорту.

6 січня в Одеському аеропорту Сергій Тігіпко привітав звільнених моряків з прибуттям на Батьківщину. "Це радісна подія, адже повернулися люди, які майже 8 місяців були заручниками сомалійських піратів", - сказав політик.

Моряки подякували Тігіпку за підтримку і допомогу в звільненні з полону. У свою чергу родичі членів екіпажа висловили обурення з приводу того, що політика не пустили разом з ними до трапа літака. Також адміністрація аеропорту заборонила пройти до моряків журналістам і депутатові міськради Одеси Світлані Фабрикант, яка протягом декількох місяців забезпечувала зв'язок близьких членів екіпажа з судновласником "Аріани".

"Це просто ганебна влада, яка спочатку палець об палець не вдарила, щоб визволити наших моряків, а зараз навіть не дає їх гідно зустріти", – заявив Сергій Тігіпко.

Деякі моряки відмовилися виходити з літака, поки до них не пропустять Тігіпка, який надавав їм та їхнім сім'ям реальну підтримку.

Напередодні під час телефонної розмови один з моряків передав Сергію Тігіпку прохання екіпажа зустріти їх разом з родичами на Батьківщині. У зв'язку з цим політик змінив свій графік поїздок і продовжив візит до Одеси на один день.

Читайте також:

Моряки з "Аріани" поділилися першими враженнями після полону

Моряки "Аріани" попросили Тігіпка зустріти їх в Одесі

Джерело: більшу частину викупу за "Аріану" заплатив Тігіпко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: