Моряки "Аріани" попросили Тігіпка зустріти їх в Одесі

Від імені всього екіпажу електромеханік "Аріани" звернувся з проханням до Тігіпка зустріти їх разом з рідними та близькими в Одеському аеропорту.

В Одесу повертаються моряки судна "Аріана", які перебували понад півроку у полоні у сомалійських піратів.

Під час розмови зі своєю дружиною по мобільному телефону 5 січня електромеханік балкера "Аріана" Олександр Фют, дізнавшись, що дружини і матері як раз зустрічаються з Сергієм Тігіпком, попросив передати трубку політику. Від імені всього екіпажу електромеханік звернувся з проханням до Тігіпка зустріти їх разом з рідними та близькими в Одеському аеропорту. У зв'язку з цим політик змінив свій графік і залишився в Одесі ще на один день, щоб привітати моряків на Батьківщині.

Раніше разом з ветеранами Чорноморського флоту і родичами колишніх морських бранців політик створив фонд підтримки моряків - "Ассоль", який буде займатися соціальною реабілітацією, а також надавати юридичну та матеріальну допомогу. На думку політика, саме відсутність жорсткої позиції з боку влади щодо захисту екіпажу судна "Аріана" призвела до семимісячного полоні українців.

Нагадаємо, спеціальний літак з українською делегацією, яка за дорученням президента Віктора Ющенка 5 січня відбула з Києва для зустрічі та супроводу на батьківщину 24 українських моряків звільнених із полону піратів судна "Аріана", прибув о 13:50 за київським часом в аеропорт міста Салала Султанату Оман, повідомили в прес-службі МЗС України.

Пірати захопили балкер "Аріана" з командою з 24 українських моряків 2 травня 2009 року в 250 милях на південний захід від Сейшельських островів в Індійському океані. Викуп було сплачено 10 грудня, після чого судно звільнили. Пірати заявили, що отримали 2,5 мільйона доларів (за даними українських ЗМІ - 2,8 мільйона доларів). 3 січня судно "Аріана", подолавши понад 800 миль, стало на рейді в порту Салала.

Читайте також:

Українська делегація прибула в Оман, щоб забрати моряків з "Аріани"

Ющенко наказав начальнику розвідки привезти моряків "Аріани" додому

Моряки з "Аріани" прибудуть в Україну на святвечір

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: