Моряки Чорноморського флоту не пустили судових виконавців на маяк

Відносини України і Росії щодо об`єктів гідрографії регламентуються в рамках міжнародних договорів, а не рішеннями українських судових інстанцій.

Військовослужбовці російського Чорноморського флоту не пустили судових виконавців Херсонського обласного управління юстиції на територію радіонавігаційної станції "Марс-75" у Генічеську для виконання рішення суду про вилучення об`єкту у власність України.

Командир розташованої на станції "Марс-75" військової частини 49385 Чорноморського флоту Російської Федерації підполковник Купрін заявив представникам судового органу, що відносини України і Росії щодо об`єктів гідрографії регламентуються в рамках міжнародних договорів, а не в односторонньому порядку рішеннями українських судових інстанцій.

Окрім судових виконавців на станцію також прибули більш як 10 представників громадської організації ”Союз української молоді”, які тримали в руках українську національну символіку.

Нагадаємо, упродовж 2005-2008 рр. виконавча служба робила декілька спроб примусово вилучити "Марс-75" з підпорядкування військової частини 49385 Чорноморського флоту РФ.

Проте керівництво російської військової частини відмовляє представникам виконавчої служби в прийнятті розпорядження про примусове вилучення станції "Марс-75" і допуску на територію військового об`єкту.

Радіонавігаційна станція "Марс-75" входить до радіонавігаційної системи "Марс-75", що обслуговує судноплавство в акваторіях Чорного і Азовського морів.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 17 серпня 1998 року, станцію в Генічеську передано в сферу управління Міністерства транспорту України.

У лютому 2003 року Господарський суд у Херсонській області за позовом Генпрокуратури України ухвалив вилучити установку "Марс-75" у Міністерства оборони РФ в особі в/ч 49385 Чорноморського флоту і передати її Мінтрансу України в особі ДП "Держгідрографія".

Читайте також:

Росія скаржиться, що кримська міліція тероризує офіцерів ЧФ

ЧФ Росії знову звинувачує українців

Студенти спробували повернути маяк

"Студентське братство": Херсонеський маяк - наш

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: