Моряки з "Аріани" не повернуться в Україну до Нового року

Труднощі з поверненням моряків додому пов'язані з тим, що в судна немає палива, і до нього направили буксир для дозаправлення.

Микола Маломуж
Офіційний сайт Президента України
Генерал-полковник Микола Маломуж
Голова Служби зовнішньої розвідки генерал-полковник Микола Маломуж прогнозує, що українські моряки із судна "Аріана" повернуться в Україну після Нового року.

"Не хочу говорити, що до Нового року, але відразу після Нового року, швидше за все, судно прибуде в порт, і команда повернеться в Україну", - сказав Маломуж. За його словами, труднощі з поверненням моряків додому пов'язані з тим, що в судна немає палива, і до нього направили буксир для дозаправлення.

"Він іде в дуже складній ситуації, за тисячу кілометрів, іде в штормовий період, проти течії, і тому його рух уповільнений", - додав Маломуж.

При цьому голова СЗР висловив сподівання, що в найближчі дні буксир досягне мети, судно буде дозаправлене, а також буде очищене днище судна, оскільки воно обросло морськими водоростями, після чого "Аріана" прибуде в найближчий порт, звідки моряки будуть доставлені в Україну.

Нагадаємо, раніше Микола Маломуж повідомляв, що вітчизняним спецслужбам наказано забезпечити доставку екіпажу "Аріани" в Україну всіма можливими засобами, "щоб вони могли зустріти Новий рік у родинах".

Нагадаємо, 10 грудня судно "Аріана" було звільнене після 8 місяців перебування в полоні у сомалійських піратів. У заручниках у піратів були 24 моряки, в тому числі жінка. За звільнення "Аріани" та українських громадян судновласник заплатив викуп у розмірі 2,8 млн доларів.

Читайте також:

Українське судно сіло на мілину в Дарданеллах

Сомалійські пірати звільнили корабель із сімома українцями

Власник "Аріани" погрожує залишити моряків без зарплати

"Аріана" з 24 українцями на борту лежить в дрейфі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: