Моряки з "Аріани" повернуться додому президентським літаком

Українські моряки зможуть залишити звільнену "Аріану" 2-3 січня. Після цього вони прилетять на батьківщину президентським літаком.

Міністерство закордонних справ України очікує прибуття екіпажу судна "Аріана" на початку січня.

"Ми очікуємо, що через три з половиною доби пройде дозаправка, і в районі 2-3 січня вдасться досягти точки, де буде проведена заміна екіпажу", - сказав міністр закордонних справ Петро Порошенко.

Він також поінформував, що планується переліт звільнених українських моряків в Україну президентським літаком на початку наступного року.

Міністр повідомив, що на сьогоднішній день "Аріана" вже відійшла на 200 миль від того місця, де вона простоювала. За його словами, судно супроводжують військові кораблі.

Порошенко повідомив, що Мальта, під прапором якої йде "Аріана" відмовила Україні в присутності на борту збройної охорони, що змусило шукати інші варіанти забезпечення безпеки екіпажу.

Нагадаємо, 10 грудня судно "Аріана" було звільнене з піратського полону в Сомалі. За звільнення "Аріани" було заплачено викуп у розмірі від 2,6 млн дол. до більш ніж 3 млн. дол. В даний час судно рухається в сторону Омана.

Читайте також:

Порошенко збирається страхувати українців від нападу піратів

Сомалійські пірати захопили танкер з українцями

Звільнені моряки з "Аріани" повертаються в Україну

"Аріані" визначили порт призначення
 

ВідеоПорошенко про повернення моряків з "Аріани"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: