Моряки з Faina полетять до Росії

Екіпаж звільненого судна має намір спочатку полетіти до Санкт-Петербурга, щоб супроводити тіло загиблого капітана.

Екіпаж українського суховантажного судна Faina, звільнений з піратського полону минулого тижня, перш ніж повернутися на батьківщину, хоче попрощатися з капітаном судна.

Капітан який помер у піратському полоні, росіянин Володимир Колобков. Про це повідомила телефоном з кенійського порту Момбаса омбудсмен України Ніна Карпачова.

”Виконуючий обов`язки капітана Віктор Нікольський сказав мені в телефонній розмові, що хотів би супроводжувати тіло капітана Faina до Санкт-Петербурга, з ним готові летіти росіяни і український екіпаж”, - сказала Карпачова.

За її словами, з відправленням тіла капітана можуть виникнути складнощі: ”Українська сторона говорить, що не всі формальності влагоджені”.

На думку Карпачової, всі ці формальності можна владнати швидко за допомогою російського консула (провести судово-медичну експертизу, видати відповідну довідку про смерть).

Нагадаємо, Faina прибула в порт Момбаса.

Суховантажн був захоплений піратами 25 вересня 2008 року біля берегів Сомалі. На момент захоплення на ”Фаїні” знаходилися 17 громадян України, троє росіян і один громадянин Латвії. Капітан судна - громадянин Росії Колобков - помер від серцевого нападу.

Читайте також:
Викуп за Faina намагалися викрасти
Українська розвідка нагородить кенійських спецназівців за звільнення Faina
У президента пояснили ЗМІ, як "правильно" писати про Faina

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: