Москаль: Cadillac Escalade Могильову подарували на день народження

Опозиціонер стверджує, що керівництво МВС скидалося грошима для того, щоб зробити подарунок Могильову на день народження. За ці кошти і був куплений автомобіль для міністра.

Автомобіль Cadillac Escalade вартістю більше 1 млн гривень, який міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов нібито отримав "від невідомого благодійника", насправді главі МВС подарували на день народження.

Про це заявив депутат Верховної ради від НУ-НС, міністр внутрішніх справ опозиційного уряду Геннадій Москаль.

"У приватних бесідах деякі керівники Управлінь внутрішніх справ зізнались, що вони "скидалися" грошима для того, щоб зробити подарунок Могильову на день народження. За їх словами, за ці кошти і був куплений автомобіль для міністра", - зауважив Москаль.

За його словами, отриманий МВС автомобіль Cadillac Escalade є нічим іншим, як хабарем. "Повідомлення прес-служби МВС про те, що це авто отримано в якості благодійної допомоги від приватної невідомої особи, я трактую як отримання хабара міністерством внутрішніх справ для міністра Анатолія Могильова", - заявив політик.

Опозиціонер нагадав, що в законі "Про міліцію" чітко сказано, за яких умов міліція може отримувати благодійну допомогу: "Підприємства,  установи й організації за згодою трудових колективів можуть виділяти міліції додаткові кошти, транспорт та іншу техніку, необхідні для охорони громадського порядку і боротьби із злочинністю".

"Де ви бачите в цій статті приватних осіб? Тільки підприємства можуть виділяти допомогу, та ще за згодою трудових колективів! Це означає, що має бути протокол зборів цього колективу на клопотання чи звернення органів внутрішніх справ", - обурився Москаль.

"Згідно закону "Про міліцію", прийом благодійних внесків від фізичних осіб заборонений. Це трактується згідно Кримінального кодексу, як дача хабара", - підкреслив депутат.

Нагадаємо, колишній заступник міністра внутрішніх справ, нині нардеп від НУ-НС Геннадій Москаль звинуватив нинішнього главу МВС Анатолія Могильова у тому, що для нього незаконно придбаний шикарний автомобіль представницького класу Cadillac Escalade 2010 випуску. Нардеп заявив, що кадилак придбаний з порушенням законодавства, без проведення тендеру і дозволу Кабміну.

У прес-службі міліції у відповідь заявили, що Cadillac є благодійним внеском приватної особи, яка побажала залишитися невідомою.

Читайте також:

Cadillac Escalade главі МВС подарував невідомий благодійник

Москаль: Могильову купили автомобіль за мільйон

Кияни купують по два Lexus на день

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: