Москаль: давайте я стану президентом Гондурасу або Криму

Голова кримської міліції стверджує, що Геннадій Бабенко з 2006 року незаконно сидить у кріслі мера Сімферополя.

Заступник голови МВС - голова кримської міліції Геннадій Москаль заявив, що криміналітет вливається у великі політсили, представлені на півострові, і розповів, що мер Сімферополя Геннадій Бабенко зайняв свою посаду незаконно.

На прохання розповісти, що сьогодні відбувається з мерією Сімферополя, зокрема, прокоментувати заяви про самовільне присвоєння владних повноважень Геннадієм Бабенком, глава МВС у Криму сказав:

"9 червня 2006 року суд визнав вибори мера недійсними, і анулював його реєстрацію, що підтвердив Апеляційний, і Верховний Адміністративний Суд. Незважаючи на це, у Києві його приймають як мера, хоча з 2006 року він у цьому кріслі незаконно. Давайте я тоді оголошу себе президентом Гондурасу - там саме його вигнали - чи президентом Криму ".

Розповідаючи про ситуацію в Криму в цілому, Москаль зазначив: "Сталося те, чого завжди боялися - злиття криміналітету і політики. Крим уже проходив це в перші роки незалежності України, коли, скажімо, у міськраді Сімферополя кримінальних елементів була половина, а в Керчі навіть 60% від усієї кількості депутатів. Тоді з депутатом нічого не можна було зробити без згоди сесії, але незабаром імунітет депутатів місцевих рад та Криму скасували. Зараз ситуація повториться. Ці люди знову йдуть в політику. Але криміналітет тепер вливається у великі політичні партії, представлені в Криму ".

У своєму інтерв'ю заступник глави МВС також зазначив, що відповідно до рейтингу ЗМІ про найвпливовіших людей у регіонах, Крим виявився єдиним регіоном України, де найвпливовішою людиною був визнаний "кримінальний авторитет". "Я говорю про Мельника Олександра Йосиповича, депутата Верховної Ради Криму (виборчий блок За Януковича!)", - сказав Москаль.

Відповідаючи на запитання, чому саме зараз загострюється увага на справі депутата Мельника, він сказав: "Ще в 2000 році, коли я здавав справи по Криму і переїжджав до Дніпропетровська, він сидів там, де йому місце - у слідчому ізоляторі за скоєння вбивства. Ось я і відправив запит (Генпрокурору) пану Медведьку чому слідчий Генпрокуратури з особливо важливих справ Халін втратив протокол допиту головного свідка Чернікова, відеозапис його допиту і відеокасету з реконструкцією обставин подвійного вбивства, де він прямо вказував на пана Мельника як на замовника цього вбивства, і вказував на вчинення ним і інших резонансних злочинів. Чому ці матеріали були втрачені і не де-небудь, а в Генпрокуратурі? ".

Розповідаючи про кримські землі, Москаль зазначив: "Землю просто розікрали. Візьміть цей курортний сезон - він повністю провальний. Про це сором'язливо мовчить кримський парламент і уряд, але поговоріть з таксистами або офіціантами. Чому? Росіяни не приїхали через подорожчання залізничних та авіаквитків , а будь-який іноземець, який себе поважає, заходить в інтернет і насамперед дивиться, чи є в Криму готелі Hilton, Crowne Plaza, Marriott, InterContinental або якогось іншого європейського або міжнародного бренду. Та нічого тут немає! Тут у нас одні радянські назви Літо, Ластівка, Пінгвін і Сон у Моря. На яке міжнародне визнання Крим може в такому разі розраховувати? ".

Читайте також:

Москаль пошкодував, що жоден кримський депутат не спалив себе під його вікном

МВС: мер Сімферополя привласнив 160 тисяч за зразкову службу

Москаль вимагає посадити "самозваного" мера Сімферополя

Москаль знову призначений начальником міліції Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: