Москаль: дітей в "Артеку" ґвалтував знайомий Кравчука й Кучми

За його словами, до зґвалтування причетний священик, який вже був засуджений у Російській Федерації за подібні злочини.

Начальник кримської міліції, заступник глави МВС Геннадій Москаль заявляє, що в "Артеку" вже мали місце випадки зґвалтування неповнолітніх.

"Всі говорять, що в "Артеку" такого бути не могло, але так можуть говорити ті, хто не працював в правоохоронних органах: вже було два факти зґвалтування неповнолітніх 9 і 10 років, і ці справи не розкриті", - цитує Москаля прес-служба Народної самооборони".

За його словами, до зґвалтування причетний священик, який вже був засуджений у Російській Федерації за подібні злочини.

"Так от, по цим справам виплило ім’я священика, який був в "Артеку" разом із колишніми Президентами і їх дружинами, тобто почував себе як вдома. Коли після зґвалтування цих дітей почали його перевіряти, він зник. А коли перевірили по базі МВС Російської Федерації, він виявився не один раз судимим за розтління неповнолітніх, педофілію і інші злочини. Я розповідаю це для того, щоб керівництво "Артеку" не розповідало байки про те, що табір так добре охороняється, що ніхто сторонній не зайде", - розповів Москаль.

Також Москаль заявив, що "проблема педофілії в країні насправді страшна, і її треба було піднімати давним-давно, а не замовчувати, тому що це не поодинокі випадки".

"Ось тільки один приклад: в Сімферополі батько 5 днів ґвалтував прийомну дочку, яка тепер знаходиться в лікарні в тяжкому стані, а він заарештований. І таких фактів, нажаль, за ці роки назбирались тисячі по всій Україні: ґвалтують і рідні батьки, і прийомні, і компанії, які збираються на квартирах неблагополучних сімей для того, щоб попити горілки чи вжити наркотики. Інколи самі батьки постраждалих дітей мовчать, бо бояться виносити сміття з хати", - зауважив він.

За словами Москаля, до України "приїжджають з усього світу педофіли для задоволення своїх сексуальних потреб, бо ми відкрили кордон для всіх бажаючих!".

"Коли такому збоченцю на заході рішенням суду заборонено підходити до школи ближче, ніж на 5 чи 10 кілометрів, то він приїжджає в Україну і гуляє собі, де хоче, але ж ми цього не знаємо! Скільки ми вже мали таких педофільських скандалів із іноземцями, але вони залишились невідомими. Сьогодні вже не Таїланд, а Україну вважають центром секс-туризму, сюди вже їдуть не для шопінгу чи знайомства із пам’ятками історії чи культури, а чисто для задоволення своїх збоченських сексуальних потреб", - стверджує Москаль.

Читайте також:

Підозрюваний у зґвалтуванні дітей погрожує самогубством

БЮТ вимагає зрівняти депутатів зі зґвалтованими дітьми

Міліція шукає сліди артеківських педофілів у Києві

Терьохін закликав перевірити усіх фігурантів справи "Артеку" на детекторі брехні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: