Москаль: Могильов через підставних осіб будує дім у Криму

Опозиціонер Геннадій Москаль оприлюднив чергову дозу компромату на міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова.

Полковник міліції Сергій Володін як підставна особа будує для свого кума, міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова будинок у Криму. Про це заявив колишній заступник глави МВС, народний депутат від НУ-НС Геннадій Москаль.

"До мене, як до народного депутата, звернулася група співробітників міліції Криму із заявою про те, що проголошені міністром МВС Анатолієм Могильовим гасла про боротьбу з корупцією серед особового складу, а також жорстке покарання начальників територіальних підрозділів, чиї підлеглі скоїли кримінальні злочини, є дешевим популізмом і абсолютно не відображаються на родичах, друзях і близькому оточенні самого міністра", - заявив депутат.

Москаль також додав, що у зверненні кримських правоохоронців наводяться конкретні підтвердження цьому.

"Так, звільнений у званні підполковника з органів внутрішніх справ Володін Сергій Федорович, земляк і кум Анатолія Могильова, був відновлений в ОВС на посаді співробітника управління внутрішньої безпеки ГУ МВС Криму, де граничне звання – майор міліції, і вже через місяць незаконно отримав звання полковника. Проживаючи в Коктебелі, Володін функціональні обов’язки співробітника УВБ не виконує, а займається будівництвом житла для міністра Могильова", - стверджує політик, посилаючись на конкретні дані.  
Москаль продовжує: "Користуючись службовим становищем, Володін отримав у Коктебелі дві земельні ділянки по вул. Леніна, 122 "Г", які оформив на себе як на підставну особу, і збудував будинок для міністра МВС. У будівництві брав участь і колишній начальник Феодосійського МВВС Козюра Олег Григорович, котрий прийшов у органи внутрішніх справ із податкової міліції. За час його керівництва троє співробітників карного розшуку та троє бійців "Беркуту" були притягнуті за злочини до кримінальної відповідальності. Незважаючи на це, всупереч обіцянкам міністра МВС про звільнення керівників підрозділів за злочини підлеглих, Козюра був призначений начальником УМВС у Севастополі за вклад у будівництво будинку для Могильова".

Москаль також додав, що у своєму зверненні заявники вказали, що нинішній глава МВС неодноразово приїжджав на будівництво й давав персональні вказівки щодо ведення робіт. І мешканці Коктебеля, і співробітники Феодосійського міськвідділу міліції знають, що будинок по вул. Леніна, 122 "Г" збудовано для Могильова.

Москаль також звернувся до генпрокурора та прем’єр-міністра із відповідним запитом перевірити викладені факти і дати їм правову оцінку.

Зазначимо, опозиціонер Геннадій Москаль відомий гострою критикою Анатолія Могильова. Депутат стверджує, що глава МВС погрожує йому. "Якщо я раптом зникну, як харківський журналіст Климентьєв, то одразу беріть за задницю Могильова", - заявив Москаль.

Читайте також:

Москаль: Якщо я зникну – беріть за задницю Могильова

Москаль: харківського журналіста вбили "перевертні" у погонах

Москаль: у Сердючки і міліції "репертуар майже однаковий"

Опозиція вимагає відставки Могильова й Лавриновича через купівлю авто за мільйон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: