Москаль: Могильов віддав землю МВС під будівництво супермаркету

Опозиціонер вказує, що в діях глави є ознаки злочину - перевищення влади або службових повноважень.

Анатолій Могильов
УНІАН
Анатолій Могильов
Депутат Верховної ради від "Народної самооборони" Геннадій Москаль просить генерального прокурора Олександра Медведька повідомити, чи законно міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов віддав земельну ділянку під будівництво супермаркету.

"Самооборонець" в своєму депутатському зверненні до генпрокурора повідомив, що Головному управлінню МВС в Криму належала земельна ділянка площею 1 га, на якій мало бути побудоване житло для працівників міліції.

"Але Анатолій Могильов під час перебування на посаді начальника кримської міліції безоплатно відмовився від цієї землі на користь ТОВ "Фламенко". Тепер на цій ділянці побудовано супермаркет "Фокстрот", - наводить текст звернення прес-служба "Народної самооборони".

Москаль зауважив, що у жовтні 2009 року МВС проводило службове розслідування цього факту, і оскільки в діях Могильова вбачалися ознаки злочину передбаченого ст.365 КК України (перевищення влади або службових повноважень), матеріали службового розслідування були направлені до Генпрокуратури для вирішення питання щодо порушення кримінальної справи.

"Водночас, про прийняте органами прокуратури по цьому питанню рішення до цього часу не повідомлялось", - заявив депутат.

Читайте також:

Могильов за тиждень накупив комп'ютерів та одягу на 104 мільйони

Могильов таки віддасть свій Cadillac іншому міністру

Міліція закупила престижні іномарки за ціною, заниженою у сім разів

МВС знову накупило машин - тепер на 40 мільйонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: