Москаль назвав, хто з кримських депутатів є кримінальними авторитетами

На думку заступника глави МВС, голова Верховної ради Криму підтримує з такими депутатами "тісні дружні стосунки".

Заступник міністра внутрішніх справ України – начальник кримської міліції Геннадій Москаль звертається до лідерів партій з проханням відкликати зі складу Верховної ради автономії депутатів, пов’язаних з криміналітетом.

Про це говориться в повідомленні прес-служби міліції Криму, розміщеному сьогодні на офіційному сайті відомства.

Москаль "висловив надію, що на наступних виборах кримчани дадуть відповідну оцінку тим політичним силам, які, незважаючи на гіркий досвід, знову включать до своїх виборчих списків представників криміналітету".

Москаль направив на адресу президента України Віктора Ющенка, прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, голови Верховної ради Володимира Литвина, керівника Секретаріату глави держави Віри Ульянченко звернення "про критичну ситуацію", що склалася в кримському парламенті, де, на його думку, "ряд депутатів є членами злочинних угруповань і кримінальними авторитетами, що має негативний вплив на політичні і соціально-економічні процеси в автономії".

"Серед них виділяються своєю "активною позицією" Олександр Мельник, Ігор Лукашев, Микола Котляревський, добре відомі кримчанам з часів "бандитського Криму". Досі не виключено з депутатського корпусу Рувіма Аронова, якого засуджено за скоєння злочинів і притягнуто в даний час до кримінальної відповідальності за бандитизм", - говориться в повідомленні прес-служби міліції.

На думку Москаля, голова Верховної ради Криму Анатолій Гриценко "не тільки не вживає жодних заходів щодо очищення кримського парламенту від криміналітету", але й підтримує з такими депутатами "тісні дружні стосунки, покриває їхню протиправну діяльність".

"Геннадій Москаль просить вищих посадовців держави не здійснювати прийом спікера Верховної ради Криму, який останнім часом став частим гостем у "високих кабінетах" центральної влади. Подібні зустрічі з Анатолієм Гриценком, який представляє частину депутатського корпусу, що скомпрометували себе в очах місцевого населення, дискредитують як вищих посадовців держави, так і державні інституції, які вони представляють", - вважають у Кримському управлінні МВС.

Нагадаємо, у серпні уряд призначив народного депутата від НУ-НС Геннадія Москаля начальником Головного управління МВС України в Криму – заступником міністра внутрішніх справ країни. Москаль пообіцяв, що найближчим часом може бути порушено низку гучних кримінальних справ щодо високопоставлених кримських чиновників.

Зокрема, Москаль звернувся до прокуратури Криму з проханням порушити кримінальну справу проти мера міста Сімферополь Геннадія Бабенка за фактом самовільного привласнення владних повноважень і нарахування самому собі грошових премій на суму 161 тисячі гривень.

Читайте також:

МВС: мер Сімферополя привласнив 160 тисяч за зразкову службу

Москаль вимагає посадити "самозваного" мера Сімферополя

Москаль знову призначений начальником міліції Криму

Міліція провела обшук у мерії Сімферополя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: