Москаль назвав ім'я людини, яка подарувала Могильову Cadillac

Депутат-опозиціонер зазначив, що ця людина є підставною особою і "не має ні телевізора, ні квартири, ні машини, не займається бізнесом".

Автомобіль Cadillac міністру внутрішніх справ Анатолію Могильову "подарувала" людина, яка не має навіть власного телевізора, заявив депутат від НУНС Геннадій Москаль.

"Руденко Сергій Михайлович, живе в Броварах, не має ні телевізора, ні квартири, ні машини, не займається бізнесом. Це підставна особа. Це - корупційна схема. Хто такий Руденко Сергій Михайлович? Нічого на нього немає", - розповів він.

Москаль пояснив, що при купівлі автомобіля існують обов'язкові платежі, які має сплатити покупець.

"Якщо ви купили машину, то повинні обов'язково заплатити згідно закону 3%-вий внесок від вартості машини в Пенсійний фонд. І чомусь в пенсійний фонд не Руденко платить, а платить управління ДАІ Київської області. І всі інші платежі платить ДАІ. Де логіка тоді?", - запитав депутат.

"Можливо, і треба було купити цей автомобіль. Я ж не говорю, щоб міністр внутрішніх справ їздив свого колегу з Ізраїлю зустрічати на "Жигулях" першої моделі. Але зробіть це нормально, відкрито і прозоро", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше Москаль заявляв, що Могильову придбали автомобіль "Cadillac Escalade" вартістю більше мільйона гривень.

У МВС заявили, що цю машину було "безоплатно передано у березні цього року до підрозділів міліції Київщини для обслуговування іноземних делегацій". Крмі того, в міліції відзначили, що машину Могильову подарував благодійник, проте не назвали його імені.

Водночас Москаль стверджує, що "Cadillac" міністру подарували на день народження колеги, які скидалися на нього грошима та вважає цей подарунок хабарем.

Читайте також:

Мін'юст відмовився від скандального "Мерседесу" за мільйон

Могильов наказав побудувати на держдачі вертолітний майданчик

Москаль: "Cadillac" для Могильова купили у "Крутих тачках"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: