Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Від обстрілу "борців за "руський мир і православ'я" постраждали храми в Попасній, Лисичанську і Новотошківці.

В результаті обстрілів бойовиками в Луганській області було зруйновано вісім церковних храмів, які належать Українській православній церкві.

Про це повідомляє прес-служба глави адміністрації Луганщини Геннадія Москаля.

"Всі вони (храми, - ред.) належать до Української православної церкви. У більшості церков вибиті вікна, посічений осколками фасад, пошкоджена покрівля. А деякі зазнали сильних руйнувань в результаті прямих попадань артилерійських і реактивних снарядів", - йдеться у повідомленні.

За даними прес-служби, пошкоджені Свято-Іллінський храм у Лисичанську, Храм на честь трьох святителів у Попасній, Свято-Миколаївський храм у Попасній, Свято-Миколаївський храм у селищі Голубовське Попаснянського району, Свято-Троїцький храм у Троїцькому Попаснянського району, Свято-Миколаївський храм і каплиця на честь преподобного Серафима Саровського у Новотошківці Попаснянського району, каплиця на честь Святого Пантелеймона в Тошківці Попаснянського району та Свято-Покровський храм у Трьохізбенці.

"Розбиті церкви зі знищеними вівтарями та іконами - наочне підтвердження того, за який "православний світ" воюють росіяни та їхні найманці на Донбасі", - наголосив Москаль.

Як повідомлялося раніше, у захоплених бойовиками містах на Луганщині люди мруть від голоду. На Донбасі кажуть про дефіцит продуктів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції